Довідка щодо сценаріїв на LibreOffice Python

LibreOffice забезпечує прикладний програмний інтерфейс (API), що дозволяє контролювати компоненти LibreOffice із різних мов програмування через використання Комплекту розробки програмного забезпечення LibreOffice (SDK). Для докладнішої інформації про LibreOffice API та Комплект розробки ПЗ відвідайте http://api.libreoffice.org

У цьому розділі містяться пояснення щодо найпоширеніших функцій у сценаріях Python для LibreOffice. Для отримання докладнішої інформації див. Дизайн і розробка застосунків на Python на вікі.

Робота зі сценаріями на Python у LibreOffice

Запустити сценарії Python можна, вибравши команду Засоби - Макроси - Виконати макрос. Редагувати сценарії можна за допомогою обраного вами текстового редактора. Сценарії Python знаходяться в різних місцях, описаних нижче. Зверніться до прикладів програмування для макросів, які ілюструють, як запустити інтерактивну консоль Python з LibreOffice.

Призначення Сценаріїв у LibreOffice

Налаштування й інтегроване середовище розробки (ІСР) для Python

Організація і розташування сценаріїв на Python

Running Python Interactive Console

Програмування сценаріїв на Python

Приклади програмування на Python

Calling Basic Macros from Python

Creating Python Scripts with ScriptForge

LibreOffice Python Modules

msgbox module

scriptforge module

uno module

Довідка про довідку

Довідкова система посилається на типові параметри програм у системі, котра теж має типові налаштування. Опис кольорів, дій мишкою та інших елементів, що налаштовуються користувачем, може відрізнятися від відповідних елементів установленої програми та системи.

Будь ласка, підтримайте нас!