Переклад елементів керування в редакторі діалогових вікон

Панель інструментів „Мова“ у редакторі діалогів середовища розробки Basic показує елементи керування для вмикання та керування діалогами, які потрібно перекласти.

Типово будь-яке створене діалогове вікно містить рядкові ресурси лише для однієї мови. Можна створити діалогові вікна, в яких будуть автоматично виводитися локалізовані рядки, які визначаються згідно мовних налаштувань користувача.

Активація локалізованих діалогових вікон

 1. В редакторі діалогових вікон IDE Basic відкрийте панель інструментів "Мова", вибравши Перегляд - Панелі інструментів - Мова.

  Якщо поточна бібліотека вже містить діалогове вікно, що локалізується, панель інструментів "Мова" вмикається автоматично.

 2. Клацніть значок Керування мовами значок "Керування мовами" на панелі інструментів "Мова" або в області „Панель інструментів“.

  З'явиться діалогове вікно "Керування мовами інтерфейсу користувача". В цьому діалоговому вікні виконується керування мовами для поточної бібліотеки. Назва поточної бібліотеки виводиться в рядку заголовка.

 3. Щоб додати мову, натисніть "Додати".

  Після цього кроку всі нові діалогові вікна дозволятимуть локалізацію рядкових ресурсів.

 4. При першому натисканні "Додати" з'явиться діалогове вікно "Встановити типову мову для інтерфейсу користувача". При наступних натисканнях "Додати" з'являтиметься діалогове вікно "Додати мову інтерфейсу користувача".

  Типову мову можна також змінити в діалоговому вікні „Керування мовами інтерфейсу користувача".

 5. Виберіть мову.

  Це призведе до додавання рядкових ресурсів, які повинні містити перекладені версії всіх рядків, до властивостей діалогового вікна. Набір рядків діалогового вікна мови типово копіюється в новий набір рядків. Згодом можна перейти до нової мови і потім перекласти рядок.

 6. Закрийте діалогове вікно або додайте додаткові мови.

Редагування в діалоговому вікні елементів керування, які підлягають локалізації

Після додавання ресурсів для локалізованих рядків у діалогових вікнах у полі списку "Поточна мова" на панелі інструментів "Мова" можна вибрати поточну мову.

 1. У списку "Поточна мова" виберіть типову мову.

 2. Вставте в діалогове вікно будь-яку кількість елементів керування і введіть всі необхідні рядки.

 3. Виберіть іншу мову в меню "Поточна мова".

 4. За допомогою діалогових вікон властивостей елементів керування відредагуйте всі рядки на іншій мові.

 5. Повторіть ці дії для всіх доданих мов.

Для користувачів, що працюють з цим діалоговим вікном, будуть відображатися відредаговані рядки інтерфейсу даної версії LibreOffice.

Якщо мову, яка відповідає версії користувача, відсутня, то відображаються рядки типовою мовою.

Якщо користувач використовує стару версію LibreOffice без локалізованих ресурсів рядка для діалогових вікон Basic, то відображаються рядки типовою мовою.

Будь ласка, підтримайте нас!