Renk, Eğim ve Tarama Listeleri Yüklemek

Renkleri, geçişleri veya tarama desenlerini düzenlemek için listeleri kullanabilirsiniz. LibreOffice belgenize yüklemek ve belgenizde kullanmak için birçok liste sağlar. İsterseniz, bir listeye öğeler ekleyebilir, listeden öğeler çıkarabilir ve hatta özel listeler oluşturabilirsiniz.

Renk listesi yüklemek için:

  1. Biçim - Alan'ı seçin, ve sonra Renkler sekmesine tıklayın.

  2. Renk Listesini Yükle düğmesine tıklayın.

  3. Yüklemek istediğiniz renk listesini bulun ve 'a tıklayın. Bir renk listesi dosyası [dosyaadı].soc şeklindedir.

Renk listesi kaydetmek için, Renk Listesini Kaydet düğmesine tıklayın, bir dosya adı girin ve sonra Kaydet'e tıklayın.

The freieFarbe HLC color list is based on the CIELAB model and is optimized for professional CMYK printing. The colors in the Compatibility and HTML lists are optimized for displays using a resolution of 256 colors. The palettes “LibreOffice” and “Material” contain the official LibreOffice and Material Design palettes respectively. The tonal.soc palette provides a set of colors organized by luminance contrast that work across different hardware.

Geçişli listeye uygulamak için:

  1. Biçimlendir - Alan'ı ve ardından Geçişlilik sekmesini seçin.

  2. Tarama Listesini Yükle düğmesine tıklayın.

  3. Yüklemek istediğiniz tarama listesinin konumunu belirleyin ve 'a tıklayın. Bir tarama listesi dosyası [dosyadı].sog biçimindedir.

Bir tarama listesini kaydetmek için Tarama Listesi Kaydet düğmesine tıklayın, bir dosya adı girin ve ardından Kaydet'e tıklayın.

Tarama listesi yüklemek için:

  1. Biçim - Alan'ı seçin, ve sonra Tarama sekmesine tıklayın.

  2. Tarama Listesini Yükle düğmesine tıklayın.

  3. Yüklemek istediğiniz tarama listesini bulun, ve ardından 'a tıklayın. Bir tarama listesi dosyası [dosyaadi].soh biçimine sahiptir.

Bir tarama listesini kaydetmek için, Tarama Listesini Kaydet düğmesine tıklayın, bir dosya adı girin, ve sonra Kaydet'e tıklayın.

Biçim - Alan

Çizgi ve Ok Biçemlerini Yükleme

Lütfen bizi destekleyin!