Destek Almak

LibreOffice web sitesinden destek alabilirsiniz.

Mevcut destek hizmetlerinin bir özeti için LibreOffice dizinindeki Readme dosyasına bakın.

Yerel dil destek sayfaları

LibreOffice yerelleştirme projeleri, çeşitli dillerde destek sayfaları sunar. LibreOffice web sitesinde ana dili projelerine genel bir bakış bulabilirsiniz. İngilizce yardım ve desteği LibreOffice web sitesinde de bulabilirsiniz.

Posta listeleri

LibreOffice hakkında soru sorun, gönüllülerden yardım alın ve genel posta listelerindeki konuları tartışın. www.libreoffice.org adresindeki LibreOffice web sitesinde birçok genel ve özel posta listesi bulabilirsiniz.

Forum

LibreOffice hakkında soru sormak ve cevaplamak için web forumlarına erişebilirsiniz. Foruma kendi dilinizde erişmek için Yardım - Çevrimiçi Yardım Al menü ögesini seçin.

Güvenlik

Bu yazılımı kullanırken herhangi bir güvenlik sorunu yaşıyorsanız, geliştiricilerle genel posta listesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Diğer kullanıcılarla herhangi bir sorunu tartışmak isterseniz, users@global.libreoffice.org genel posta listesine bir e-posta gönderin.

İndirme

Son çıkan LibreOffice sürümünü www.libreoffice.org/download/ adresinden indirebilirsiniz.

Belgeleme

document.libreoffice.org adresindeki LibreOffice belgeleme web sitesinden belgeleri PDF dosyaları, nasıl yapılırlar ve kılavuzlar olarak indirebilirsiniz. Yardım - Kullanıcı Rehberleri menü ögesini seçerek belgeleme web sitesine de erişebilirsiniz.

Katıl ve geri bildir

Eğer Dünya çapındaki LibreOffice topluluğunda yer almak isterseniz, geri bildirim yapmak, özellikleri tartışmak, yenilikler önermek, SSS ile ilgili makalelerinizi yazmak, nasıl belgeleri, video rehberleri oluşturmak gibi konularda sizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Web sitesindeki Dahil olun sayfasını ziyaret edin ve katkıda bulunanlar için bağlantıları takip edin.

Lütfen bizi destekleyin!