Biçim Seçimi

Seçilen nesneyi biçimlendirir.Seçilen nesneye bağlı olarak komut Biçim menüsünden aşağıdaki komutları seçerek açabileceğiniz iletişim pencerelerini açar:

Bu komuta erişmek...

Choose Format - Format Selection (Charts)


Çizelge Duvarı

Çizelge Duvarı iletişim penceresini açar, Buradan çizelge duvarı özelliklerini değiştirebilirsiniz. Çizelge duvarı grafik veri alanının arkasındaki "dikey" arka plandır.

Çizelge Alanı

Grafik alanı özelliklerini değiştirebileceğiniz Çizelge Alanı iletişim kutusunu açar. Çizelge alanı, grafikteki bütün öğelerin arkasındaki arka plandır.

Çizelge Tabanı

Grafik tabanının özelliklerini değiştirebileceğiniz Çizelge Tabanı iletişim kutusunu açar. Çizelge tabanı 3-B grafiklerde alt kısımdaki alandır. Bu işlev yalnızca 3-B grafikler için kullanılabilir.

Başlık

Z ekseni başlığının özelliklerini değiştirir.

Gösterge

Bir açıklama için sınır, alan, ve karakter özelliklerini tanımlar.

X Ekseni

Seçilmiş eksenin özelliklerini düzenleyebileceğiniz bir iletişim penceresi açar.

Y Ekseni

Y ekseni özelliklerini değiştirebilmek için, Y Ekseni iletişim penceresini açar.

Izgara

Izgara özelliklerini belirleyebileceğiniz bir Izgaralar iletişim penceresi açar.

Veri Noktası

Bu iletişim penceresi size seçilmiş olan veri noktasının özelliklerini değiştirme imkanı verir. İletişim sadece bir veri noktası seçili olduğu zaman, Biçim - Nesne Özelliklerimenüsü seçildiğinde görüntülenir.

Veri Serileri

Seçilmiş olan veri serilerinin özelliklerini değiştirmek için bunu kullanın. İletişim sadece bir veri serisi seçili olduğu zaman, Biçim - Nesne Özellikleri menüsü seçildiğinde görüntülenir. Bazı menü girişleri sadece 2-B veya 3-B çizelgelerde kullanılır.

Başa Al

Resets changes made to the current tab to those applicable when this dialog was opened.

Lütfen bizi destekleyin!