Fonksiyonlar Listesi

Bu komut İşlev Listesi penceresini açar, burada belgenize ekleyebileceğiniz tüm işlevler görüntülenir.İşlev Listesi penceresi, İşlev Sihirbazı'nın İşlevler sekme sayfasına benzer. İşlevler, kendi değerlerinizle değiştirilecek yer tutucularla eklenir.

Bu komuta erişmek...

Choose Insert - Function List.


İşlev Listesi boyutlandırılabilir bir kenetlenebilir pencere'dir. Onu çalışma sayfanıza hızlıca formül girmek için kullanın. İşlev listesindeki bir girişe çift tıklayarak, ilgili işlevi doğrudan çalışma sayfanıza bütün parametreleriyle birlikte ekleyebilirsiniz.

Kategori Listesi

Lists all the categories to which the different functions are assigned. Select a category to view the appropriate functions in the list field below. Select "All" to view all functions in alphabetical order, irrespective of category. "Last Used" lists the functions you have most recently used.

İşlev Listesi

Kullanılabilir olan işlevleri listeler. Bir işlev seçtiğinizde, liste kutusunun altındaki alanda kısa bir açıklama görüntülenir. Seçilmiş olan işlevi eklemek için, üstüne çift tıklayın veya Çalışma sayfasına İşlev Ekle simgesine tıklayın.

Hesaplama Sayfasına İşlev Ekleme

Icon Insert Function

Seçilen fonksiyonu belgeye ekler.

Please support us!