Prostokąty

Używając opcji Dostosuj pasek narzędzi, możesz dodać pasek narzędzi Starsze prostokąty.

Tworzenie zaokrąglonych rogów

Prostokąt

Rysuje w bieżącym dokumencie od wskazanego miejsca wypełniony prostokąt. Kliknij w miejscu, w którym chcesz umieścić róg prostokąta i rozciągnij myszką do uzyskania odpowiedniej wielkości. Jeśli chcesz narysować kwadrat w czasie rozciągania przytrzymaj klawisz Shift.

Ikona

Prostokąt

Kwadrat

Rysuje w bieżącym dokumencie od wskazanego miejsca wypełniony kwadrat. Kliknij w miejscu, w którym chcesz umieścić róg kwadratu i rozciągnij myszką do uzyskania odpowiedniej wielkości. Jeśli chcesz narysować prostokąt w czasie rozciągania przytrzymaj klawisz Shift.

Ikona

Kwadrat

Prostokąt zaokrąglony

Rysuje w bieżącym dokumencie od wskazanego miejsca wypełniony zaokrąglony prostokąt. Kliknij w miejscu, w którym chcesz umieścić róg prostokątu i rozciągnij myszką do uzyskania odpowiedniej wielkości. Jeśli chcesz narysować zaokrąglony kwadrat w czasie rozciągania przytrzymaj klawisz Shift.

Ikona

Prostokąt zaokrąglony

Kwadrat zaokrąglony

Rysuje w bieżącym dokumencie od wskazanego miejsca wypełniony zaokrąglony kwadrat. Kliknij w miejscu, w którym chcesz umieścić róg kwadratu i rozciągnij myszką do uzyskania odpowiedniej wielkości. Jeśli chcesz narysować zaokrąglony prostokąt w czasie rozciągania przytrzymaj klawisz Shift.

Ikona

Kwadrat zaokrąglony

Prostokąt, bez wypełnienia

Rysuje w bieżącym dokumencie od wskazanego miejsca niewypełniony prostokąt. Kliknij w miejscu, w którym chcesz umieścić róg prostokąta i rozciągnij myszką do uzyskania odpowiedniej wielkości. Jeśli chcesz narysować kwadrat w czasie rozciągania przytrzymaj klawisz Shift.

Ikona

Prostokąt, bez wypełnienia

Kwadrat, bez wypełnienia

Rysuje w bieżącym dokumencie od wskazanego miejsca niewypełniony kwadrat. Kliknij w miejscu, w którym chcesz umieścić róg kwadratu i rozciągnij myszką do uzyskania odpowiedniej wielkości. Jeśli chcesz narysować prostokąt w czasie rozciągania przytrzymaj klawisz Shift.

Ikona

Kwadrat, bez wypełnienia

Prostokąt zaokrąglony, bez wypełnienia

Rysuje w bieżącym dokumencie od wskazanego miejsca niewypełniony zaokrąglony prostokąt. Kliknij w miejscu, w którym chcesz umieścić róg prostokąta i rozciągnij myszką do uzyskania odpowiedniej wielkości. Jeśli chcesz narysować zaokrąglony kwadrat w czasie rozciągania przytrzymaj klawisz Shift.

Ikona

Kwadrat zaokrąglony, bez wypełnienia

Kwadrat zaokrąglony, bez wypełnienia

Rysuje w bieżącym dokumencie od wskazanego miejsca niewypełniony zaokrąglony kwadrat. Kliknij w miejscu, w którym chcesz umieścić róg kwadratu i rozciągnij myszką do uzyskania odpowiedniej wielkości. Jeśli chcesz narysować zaokrąglony prostokąt w czasie rozciągania przytrzymaj klawisz Shift.

Ikona

Kwadrat zaokrąglony, bez wypełnienia

Prosimy o wsparcie!