Wsparcie techniczne

Pomoc można znaleźć w witrynie LibreOffice.

Podsumowanie bieżących usług pomocy technicznej można znaleźć w pliku Readme w folderze LibreOffice.

Strony obsługi języka lokalnego

Projekty lokalizacyjne LibreOffice oferują strony pomocy w różnych językach. Znajdź przegląd projektów w języku ojczystym w witrynie LibreOffice. Pomoc i wsparcie w języku angielskim można również znaleźć w witrynie LibreOffice.

Listy dyskusyjne

Zapytaj o LibreOffice, znajdź pomoc wolontariuszy i omawiaj tematy z publicznych list mailingowych. Wiele ogólnych i specjalistycznych list adresowych można znaleźć w witrynie LibreOffice pod adresem www.libreoffice.org.

Forum

Możesz uzyskać dostęp do forów internetowych, aby zadawać pytania dotyczące LibreOffice i odpowiadać na nie. Wybierz Pomoc – Uzyskaj pomoc online, aby uzyskać dostęp do forum w swoim języku.

Bezpieczeństwo

Jeśli obawiasz się problemów z bezpieczeństwem podczas korzystania z tego oprogramowania, możesz skontaktować się z programistami na publicznej liście mailingowej. Jeśli chcesz omówić jakikolwiek problem z innymi użytkownikami, wyślij e-mail na publiczną listę dyskusyjną users@global.libreoffice.org.

Pobieranie

Najnowszą wersję LibreOffice możesz pobrać ze strony www.libreoffice.org/download/.

Dokumentacja

Dokumentację możesz pobrać jako pliki PDF, instrukcje i przewodniki z witryny dokumentacji LibreOffice pod adresem documentation.libreoffice.org. Możesz również wejść na stronę z dokumentacją wybierając menu Pomoc – Podręczniki użytkownika.

Bierz udział i odwdzięczaj się

Jeśli chcesz brać czynny udział w międzynarodowej społeczności LibreOffice to bardzo zachęcamy do wysłania opinii, omawiania funkcji, proponowania usprawnień, pisania własnych artykułów w FAQ, how-to, instrukcji, tworzenia przewodników, itp.

Odwiedź stronę Zaangażuj się w witrynie i skorzystaj z linków dla współtwórców.

Prosimy o wsparcie!