Navigator-contextmenu

Klik met rechts op een object in de lijst Objecten van de Navigator om toegang te krijgen tot extra opties.

Om toegang te krijgen tot deze functie..

Op de Menubalk:

Kies Beeld - Navigator.

Vanuit de werkbalken:

Pictogram Navigator

Navigator

Vanaf het toetsenbord:

F5

+4 om de Zijbalk te openen.

Op de Zijbalk:

Pictogram Navigator

Navigator


Ga naar

Springt naar het geselecteerde object in het document.

Selecteren

Selecteert het object in het document. Als u een kop selecteert, wordt ook de inhoud geselecteerd die direct volgt op de kop tot aan de volgende kop met hetzelfde overzichtsniveau.

Bewerken

Bewerk de eigenschappen van het geselecteerde object.

Naam wijzigen

Wijzig de naam van het object, geselecteerd in de Navigator.

Alfabetisch sorteren

Sorteert alfabetisch alle vermeldingen in de geselecteerde categorie. Schakel deze optie uit om de vermeldingen te sorteren op basis van de volgorde waarin ze in het document verschijnen.

Beeld

Toont de namen van alle geopende documenten. Om naar een ander geopend document in de Navigator te gaan, klikt u op de documentnaam. De status (actief, inactief) van het document wordt tussen haakjes achter de naam weergegeven.

Alle categorieën uitvouwen of samenvouwen

Vouwt de weergave van objecten onder de geselecteerde categorie uit of in. Namen van documentobjecten worden weergegeven onder het categorie-item. Klik op een item om naar het object in het document te springen.

Koppen

Alles uitvouwen

Vouwt de lijstkoppen uit of in.

Kopie

Kopieert de kop en de inhoud die op de kop volgt tot de volgende kop met hetzelfde overzichtsniveau. Deze inhoud omvat alinea's met overzichtsniveau 'Geen' en koppen met een overzichtsniveau dat groter is dan de gekopieerde kop. U kunt de inhoud op een andere plaats in het document plakken.

Koptekst verwijderen

Verwijdert de kop en de inhoud die volgt op de kop tot de volgende kop met hetzelfde overzichtsniveau. Deze inhoud omvat alinea's met overzichtsniveau 'Geen' en koppen met een overzichtsniveau dat groter is dan de verwijderde kop.

Overzichtsniveau omhoog

Verhoogt het overzichtsniveau van de geselecteerde kop en de koppen die onder de kop voorkomen, met één. Houd ingedrukt om alleen het overzichtsniveau van de geselecteerde kop te verhogen en klik dan op dit pictogram.

pictogram Overzichtsniveau omhoog

Overzichtsniveau omhoog

Overzichtsniveau omlaag

Verlaagt het overzichtsniveau van de geselecteerde kop en de koppen die onder de kop staan, met één. Houd ingedrukt om alleen het overzichtsniveau van de geselecteerde kop te verlagen en klik dan op dit pictogram.

pictogram Overzichtsniveau omlaag

Overzichtsniveau omlaag

Kop een niveau omhoog

Verplaatst de geselecteerde kop en de tekst onder de kop een koppositie omhoog in de Navigator en in het document. Houd ingedrukt om alleen de geselecteerde kop te verplaatsen en niet de tekst die bij de kop hoort en klik dan op dit pictogram.

Pictogram Kop een niveau omhoog

Kop een niveau omhoog

Kop een niveau omlaag

Verplaatst de geselecteerde kop en de tekst onder de kop, één kop naar beneden in de Navigator en in het document. Houd ingedrukt om alleen de geselecteerde kop te verplaatsen en niet de tekst die bij de kop hoort en klik dan op dit pictogram.

Pictogram Kop een niveau omlaag

Kop een niveau omlaag

tip

Als u de volgorde van koppen en hun bijbehorende tekst in uw document snel wilt wijzigen, selecteert u de categorie "Koppen" in de lijst en klikt u op het pictogram Inhoud tonen. U kunt nu via slepen en neerzetten de volgorde van inhoud wijzigen.


Overzicht bijhouden

Stel de Navigator-modus voor het volgen van omtrekken in. Deze functie is alleen van toepassing op overzichtsitems onder Koppen in het inhoudsweergaveframe van de Navigator. Om de modus te zien, in te schakelen of te wijzigen, klikt u met rechts op Koppen of een item onder Koppen en kiest u Overzicht bijhouden. De geselecteerde modus wordt op het gehele document toegepast.

In de modus Standaard en Focus, selecteert de Navigator automatisch de dichtstbijzijnde kop vóór de huidige cursorpositie in het document.

In de modus Standaard wordt de weergave van overzichtsitems in Navigator nooit gewijzigd, alleen wordt een overzichtsitem geselecteerd.

In de modus Focus toont Navigator alleen de koppen voor het geselecteerde overzichtsniveau, relatief ten opzichte van het volgende hogere overzichtsniveau. Als bijvoorbeeld een kop van niveau 2 is geselecteerd, worden alle koppen van niveau 2 onder dezelfde kop van niveau 1 weergegeven, terwijl koppen van niveau 3-10 (onder dezelfde kop van niveau 1) worden samengevouwen. Andere koppen die niet onder dezelfde kop van niveau 1 vallen, zijn ook samengevouwen.

Kies Uit Om Overzicht bijhouden uit te schakelen.

Tabellen

Tabel verwijderen

Verwijdert de geselecteerde tabel.

Tabel bijhouden

Schakel dit selectievakje in om tabellen op te nemen wanneer wijzigingen worden bijgehouden.

Frames

Frame verwijderen

Verwijdert het frame en de volledige inhoud ervan.

Frame bijhouden

Schakel dit selectievakje in om frames te markeren om wijzigingen bij te houden.

Afbeeldingen

Afbeelding verwijderen

Verwijdert de afbeelding.

Afbeelding bijhouden

Schakel dit selectievakje in om afbeeldingen te markeren om wijzigingen bij te houden.

OLE-objecten

OLE-object verwijderen

Verwijdert het OLE-object.

OLE-object bijhouden

Schakel dit selectievakje in om OLE-objecten te markeren om wijzigingen bij te houden.

Secties

Sectie verwijderen

Verwijdert de geselecteerde sectie. De inhoud van de sectie wordt niet verwijderd.

Sectie bijhouden

Schakel dit selectievakje in om secties te markeren om wijzigingen bij te houden.

Bladwijzers

Bladwijzer verwijderen

Verwijdert de bladwijzer.

Bladwijzer bijhouden

Schakel dit selectievakje in om bladwijzers te markeren om wijzigingen bij te houden.

Hyperlinks

Hyperlink verwijderen

Verwijdert de hyperlink.

Hyperlink bijhouden

Schakel dit selectievakje in om hyperlinks te markeren om wijzigingen bij te houden.

Verwijzingen

Verwijzing verwijderen

Verwijdert de verwijzing.

Verwijzing bijhouden

Schakel dit selectievakje in om verwijzingen te markeren om wijzigingen bij te houden.

Indexen

Bijwerken

Werkt de index bij.

Verwijderen

Verwijdert de index. De inhoud van de index wordt niet verwijderd, maar wordt niet meer als een index behandeld.

Alleen-lezen

Vink dit vakje aan om handmatige bewerking van de inhoud van de index te voorkomen.

Index verwijderen

Verwijdert de index.

Index bijhouden

Schakel dit selectievakje in om indexen te markeren om wijzigingen bij te houden.

Notities

Notitie verwijderen

Verwijdert de notitie.

Notitie bijhouden

Schakel dit selectievakje in om notities te markeren om wijzigingen bij te houden.

Tekenobjecten

Tekenobject verwijderen

Verwijdert het tekenobject.

Tekenobject bijhouden

Schakel dit selectievakje in om tekenobjecten te markeren om wijzigingen bij te houden.

Velden

Veld verwijderen

Verwijdert het veld.

Veld bijhouden

Schakel dit selectievakje in om het wijzigen van velden bij te bijhouden.

Voetnoten

Voetnoot verwijderen

Verwijdert voetnoten.

Voetnoot bijhouden

Schakel dit selectievakje in om voetnoten te markeren om wijzigingen bij te houden.

Eindnoten

Eindnoot verwijderen

Verwijdert de eindnoot.

Eindnoot bijhouden

Schakel dit selectievakje in om eindnoten te markeren om wijzigingen bij te houden.

Help ons, alstublieft!