„LibreOffice“ tekstų rengyklės „Writer“ funkcijos

„LibreOffice“ tekstų rengykle „Writer“ galima kurti teksto dokumentus su paveikslais, lentelėmis ar diagramomis. Paruoštus dokumentus galima įrašyti daugybe formatų, tarp jų standartizuotu „OpenDocument“ formatu (ODF), „Microsoft Word“ formatu ar HTML formatu. Dokumentus taip pat lengva eksportuoti PDF formatu.

Rašymas

„LibreOffice“ tekstų rengykle galima ruošti ir paprastus dokumentus: atmintines, faksimiles, asmeninius ar komponuotus laiškus; ir ilgus bei sudėtingus daugelio dalių dokumentus su bibliografijomis, nuorodomis ar rodyklėmis.

LibreOffice Tekstų rengyklė taip pat įtraukia naudingas funkcijas tokias kaiprašybos tikrintojas tezaurą,automatinį rašybos taisymą ir žodžių kėlimą taip pat kaip daugybę šablonų beveik kiekvienam tikslui. Taip pat galite sukurti savo asmeninius šablonus, naudodami vediklius.

Kūrimas ir sudarymas

LibreOffice siūlo plačią parinkčių įvairovę dokumentų projektavimui. Naudokites Stiliai langu kurti, priskirti ir keisti pastraipų stilius, atskirus rašmenis, kadrus ir puslapius. Be to Žvlagiklis padeda greitai naršyti dokumentus, leidžia peržiūrėti dokumentą struktūiškai ir išsaugo objektų pataisų istoriją, kuriuos įterpėte į dokumentą.

Be to, į teksto dokumentus galima įterpti turinius ir rodykles. Jų struktūrą bei išvaizdą galite nustatyti pagal savo poreikius. Hipersaitai ir žymės padės greitai pasiekti reikiamus teksto elementus.

Darbalaukio leidyba naudojantis „LibreOffice“ tekstų rengykle

LibreOffice Rašyklė apima darbalaukio publikavimo ir braižymo objektus, kurie pagelbėja kuriant profesionaliai stilingus dokumentas, tokius kaip brošiūros, naujienlaiškiai ir pakvietimai. Galite suformatuoti dokumentus su kelių stulpelių maketu kadrai, grafikos objektai, lentelės ir kiti objektai.

Skaičiavimas

„LibreOffice“ teksto dokumentuose yra integruota skaičiavimo funkcija, kuri padės jums atlikti sudėtingus skaičiavimus bei logines operacijas. Norint atlikti skaičiavimus, tekstiniame dokumente nesunkiai galima susikurti lentelę.

Braižymas

Naudodamiesi patogiomis „LibreOffice“ tekstų rengyklės braižymo priemonėmis galėsite tekstiniuose dokumentuose sukurti brėžinius, paveikslus, užrašus ir kitus grafinius objektus.

Paveikslų įterpimas

Į teksto dokumentą galite įterpti skirtingų formatų paveikslus, net ir JPG bei GIF formato vaizdus. Be to, galerijoje galima rasti daugybę pagal temas surūšiuotų paveikslų, o dekoratyviojo teksto priemonėmis sukurti įvairiausius teksto efektus.

Lanksti programos sąsaja

Programos sąsaja yra suprojektuota taip, kad galėtume ją sukonfigūruoti pagal savo nuostatas, įterpiant adaptuotas piktogramas ir meniu. Galite keisti skirtingų programos langų padėtį bet kur ekrane, tokių kaip stilių langas ar žvalgiklio kaip slankiojo lango. Galite taip pat Įtvirinti kai kuriuos langus į darbinės veiksenos kraštą.

Pertempimas

Pertempimo funkcija suteikia galimybę dar greičiau ir produktyviau dirbti su „LibreOffice“ teksto dokumentais. Pavyzdžiui, galima pertempti paveikslus tiesiogiai iš galerijos į veikiamąjį dokumentą, įvairius objektus iš vienos vietos į kitą tame pačiame dokumente arba tarp skirtingų „LibreOffice“ dokumentų.

Išsamus žinynas

Programoje yra išsamus žinynas, kuriame pateikiama informacija apie „LibreOffice“ programos elementus, o taip pat daugybė instrukcijų tiek paprastoms, tiek sudėtingoms užduotims atlikti.

Paremkite mus!