Spausdinti su puslapių eilučių intervalu

Puslapio eilučių intervalas spausdinimas yra naudingas dokumentams, kurie turi du puslapius vieną šalia kito (pavyzdžiui, knygoje arba brošiūroje), kelių stulpelių maketuose ir dokumentuose yra numatytas dvipusis spausdinimas.

Įgalinti dokumentą puslapio eilučių intervalo spausdinimui

 1. Pasirinkite Formatas - Puslapio Stilius - Puslapis skirtuką.

 2. Maketo nuostatos sekcijoje, pažymėkite Naudoti eilučių intervalą langelį, nustatykite Nuorodos stilių ir spauskite Gerai.

  Nuorodos stilius nustato nematomą vertikalią (tipografinį) tinklelį, naudojant linijos atstumą, nurodytą stiliuje. Visos pastraipos, kurios turi aktyvuotą puslapio eilučių intervalą naudos linijos atstumą, sulygiuojantį teksto linijos apačią su kita tinklelio linija, nepaisant šrifto dydžio ar paveikslo prisijungimo vietos.

  Visos pastraipos su pažymėtu Nuorodos stiliumi (arba paveldimu Nuorodos stiliumi) bus aktyvuoti automatiškai puslapio eilučių intervalui.

Atleisti arba įgalinti pastraipas puslapio eilučių intervalo spausdinimui

 1. Pažymėkite visas pastraipas, kurias norite išimti, tada pasirinkite Formatas → Pastraipa → Įtraukos ir tarpai.

 2. IšvalykiteAktyvuoti puslapio eilučių intervalą žymimąjį langelį, kad išimtumėte pastraipas. Nustatykite varnelę, tai įgalinti.

  Žymimasis langelis neturi jokio efekto, jeigu puslapio eilučių intervalas yra išjungtas puslapio stiliuje.

Išimti arba įgalinti pastraipos stilių puslapio eilučių intervalo spausdinimui

 1. Atverkite stilių langą (), spustelėkite pastraipos stilių, kurį norite išimti, paspauskite dešiniu pelės mygtuku tą stilių, pasirinkite Modify. Dialogo lange, spustelėkite Įtraukos ir tarpai tab.

 2. IšvalykiteAktyvuoti puslapio eilučių intervalą žymimąjį langelį, kad išimtumėte pastraipas. Nustatykite varnelę, tai įgalinti.

  Žymimasis langelis neturi jokio efekto, jeigu puslapio eilučių intervalas yra išjungtas puslapio stiliuje

Paremkite mus!