Įtraukiamos pastraipos

Galite pakeisti įtraukas esamai pastraipai arba visoms pažymėtoms pastraipoms arba pastraipos stiliui.

tip

Taip pat galite nustatyti įtraukas, naudodami liniuotę. Liniuotės rodymui pasirinkite Rodymas → Liniuotė.


Pozicionuojamos įtraukos

Įtraukos yra suskaičiuojamos atsižvelgiant į kairiąsias ir dešiniąsias puslapio paraštes. Jeigu norite išplėsti pastraipą į puslapio paraštę, įveskite neigiamą skaičių.

note

Pakeisti matavimo vienetus pasirinkite → LibreOffice tekstų rengyklė → Bendras ir tada pasirinkite naują matavimo vienetą nuostatų srityje.


Įtraukos yra skirtingos priklausomai nuo rašymo krypties. Pavyzdžiui, pažvelkite į Prieš tekstą įtraukos reikšmę iš kairės į dešinę kalbose. Kairysis pastraipos kraštas yra įtrauktas atsižvelgiant į kairiąją puslapio paraštę. Iš dešinės į kairę kalbose, dešinysis pastraipos kraštas yra įtrauktas atsižvelgiant į dešiniąją puslapio paraštę.

Atvirkštinės įtraukos

Atvirkštinei įtraukai įveskite teigiamą reikšmę Prieš tekstą ir neigiamą reikšmę Pirmai linijai.

Atvirkštinės įtraukos piktograma yra pastraipos sekcijoje nuostatų šoninėje juostoje. Spustelėkite ant piktogramos, kad pakeistumėte reikšmes Prieš tekstą ir Pirmąją eilutę. Tai įgalina perjungti pastraipą tarp pirmos eilutės įtraukos įtraukos ir atvirkštinės įtraukos.

Sukurti atvirkštinę įtrauką: Įveskite pirmąją eilutės įtrauką, kur norite įtrauką pradėti, tada spustelėkite atvirkštinę įtraukos piktogramą sukurti atvirkštinę įtauką.

Atvirkštinės įtraukos piktograma

Atvirkštinės įtraukos piktograma

Atvirkštinė įtraukos komanda gali būti pridėta kaip mygtukas į mygtukų juostąmeniu elementas arba kontekstinio meniu, arbaspartusis klavišas.

Paremkite mus!