Kuriamas laiškų blankas

Sukurti laiškų blanką, jums reikia teksto dokumento, kuris apima laukus adreso duomenims ir adreso duomenų bazę. Tuomet sujungiate arba suliejate adreaso duomenis ir teksto dokumentą laiškų spausdinimui arba siuntimui el. paštu.

note

Jeigu dokumentas yra HTML formato, bet kokios įterptos arba susietos nuotraukos nebus išsiųstos el. paštu.


Laiškų komponavimo vediklis padeda sukurti laiškų blanką.

Sukurti laiškų blanką

 1. Pasirinkite Priemonės → Laiškų komponavimo vediklis.

  Matote laiškų komponavimo vediklio dialogo langą. Toliau pateiktas pavyzdys vienam iš daugybės būdų vediklio puslapiams naršyti:

 2. Pasirinkite Pradėti nuo šablono ir paspauskite Naršyti mygtuką.

  Matote Naujas dialogo langą.

 3. Pasirinkite Komercinė atitiktis kairiajame sąraše ir tada „modernus“ komercinis laiškas dešiniajame sąraše. Paspauskite Gerai kad užvertumėte „Šablonai“ dialogo langą ir paspauskite Sekantis vediklyje.

 4. Pasirinkite Laiškas ir paspauskiteSekantis.

 5. Kitame vediklio žingsnyje, paspauskite pasirinkti adresų sąrašą mygtuką, kad pažymėtumėte, jog naudojate tinkamą adresų sąrašą. Jeigu norite naudoti adresų bloką, pasirinkite adresų bloko tipą, sutapatinkite duomenų laukus, jeigu reikia ir paspauskite Sekantis.

 6. Sekantis žingsnis Sukurti pasisveikinimą. Atžymėkite Įterpti suasmenintą pasisveikinimą langelį. Ties Bendrinis pasisveikinimas, pažymėkite pasisveikinimą, kurį norite turėti viršuje visų laiškų.

 7. Jeigu norite pridėti laiškų komponavimo laukus bet kur kitur dokumente, pasirinkite atitinkamą stulpelį adresų duomenų šaltinyje ir nutempkite stulpelio antraštę į dokumentą, kur norite, kad būtų laukas. Įsitikinkite, kad pažymėjote visą stulpelį.

 8. Paspauskite Sekantis ir galiausiai Baigti, kad sukurtumėte laiškų komponavimą.

Paremkite mus!