Rodyklė

Tolimesnės parinktys yra galimos, kai pasirenkate Abėcėlinė rodyklėkaiprodykės tipą.

Jei norite tai atlikti…

PasirinkiteĮterpimas → Turinys ir rodyklė → Turinio, rodyklės arba bibliografijos įterpimas → Tipasskirtukas (kai pasirinktas tipas yra abėcėlinė rodyklė)


Tipas ir antraštė

Nurodykite rodyklės tipą ir antraštę.

Pavadinimas

Įveskite pavadinimą pasirinktai rodyklei.

Tipas

Pažymėkite rodyklės tipą, kurį norite įterpti arba redaguoti.Parinktys galimos šioje kortelėje priklauso nuo rodyklės tipo, kurį pasirenkate. Jeigu žymeklis yra rodyklėje, kai renkatės Įterpti → Turinys ir rodyklė → Turinys, rodyklė arba bibliografija, galite redaguoti šią rodyklę.

Negalima keisti rankiniu būdu

Uždraudžia rodyklės turiniui būti keičiamam. Rankiniu būdu padaryti pakeitimai rodyklei pradingsta, kai rodyklė būna atnaujinama. Jeigu norite žymeklį perslinkti per apsaugotą sritį, pasirinkite → LibreOffice Tekstų rengyklė → Formatavimas ir tada pasirinkite Leisti žymeklį žymėjimo langelį Apsaugotos srities sekcijoje.

Sukurti rodyklę arba turinį

Žinomo kartojimų skaičiaus ciklas

Pasirinkite ar sukurti rodyklę dokumentui, ar dabartiniam skyriui.

Parinktys

Apjungti vienodus elementus

Pakeičia identiškus rodyklės įrašus su vienu įrašu, kuris rikiuoja puslapio numerių įrašo atsiradimą dokumente. Pavyzdžiui, įrašai „Žiūrėti 10, žiūrėti 43“ yra sujungti kaip „Žiūrėti 10, 43“.

Jungti identiškus įrašus su f arba ff

Pakeičia identiškus rodyklės įrašus, kurie atsiranda puslapiuose einančiuose vienas po kito su viengubu įrašu, kuris apima pirmą puslapio numerį ir „f“ arba „ff“. Pavyzdžiui, įrašai „Rodymas 10, rodymas 11“ yra sujungti kaip „Rodymas 10f“ ir „Rodymas 10, rodymas 11, rodymas 12“ kaip „Rodymas 10ff“. Išvaizda priklauso nuo lokalės nustatymų, tačiau gali būti pakeista, naudojant Rikiavimas → Kalba.

Apjungti su -

Pakeičia identiškus rodyklės įrašus, kurie atsiranda nuosekliuose puslapiuose su vienu įrašu ir puslapio sritimi, kur įrašas atsiranda. Pavyzdžiui, įrašai „Žiūrėti 10, žiūrėti 11, žiūrėti 12“ yra apjungti kaip „Žiūrėti 10-12“.

Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

Atskiria didžiąją ir mažąją raides identiškuose rodyklių įrašuose. Azijietiškoms kalboms pritaikomas specialus valdymas. Jei norite nustatyti atvejį pirmo dokumento įrašo įvykio, pasirinkite Apjungti identiškus įrašus.

Note Icon

Norint naudoti kelių lygių sugretinimą Azijos kalboms, pasirinkite Skirti didžiąsias ir mažąsias raides. Kelių lygių sugretinime raidės ir diakritiniai ženklai įrašuose yra ignoruojami ir yra lyginamos tik tai primityvios įrašų formos. Jeigu formos yra identiškos, diakritiniai ženklai yra lyginami. Jeigu formos vis dar tebėra identiškos, raidės formose kaip ir rašmenų pločiai ir skirtumai Japonų Kana kalboje yra lyginami.


Įrašai iš didžiųjų raidžių

Automatiškai pirmoji rodyklės įrašo raidė yra didžioji.

Reikšminiai žodžiai atskirais įrašais

Įterpia rodyklės klavišus kaip atskirus rodyklės įrašus. Klavišas būna įterptas kaip aukščiausio lygio rodyklės įrašas ir tie įrašai būna priskirti klavišui kaip įtraukos įrašai.

Norėdami apibrėžti rodyklės klavišą, pasirinkite Įterpti rodyklės įrašą dialogo langą.

Atitikmenų failas

Automatiškai pažymi rodyklės įrašus, naudodami atitikmenų failą – žodžių sąrašą rodyklės įterpimui.

Failas

Pasirinkti, sukurti ar pataisyti atitikmenų failą.

Rikiuoti

Nustato parinktis rodyklės įrašams rikiuoti.

Kalba

Pasirinkite kalbos taisykles, kurias norite naudoti rodyklės įrašų rikiavimui.

Bet koks tipas

Pasirinkite skaitvardį kada norite rikiuoti skaičius pagal vertę, kaip kad 1, 2, 12. Pasirinkite raides ir skaičius kada norite rikiuoti skaičius pagal rašmens kodą, kaip kad 1, 12, 2.

Paremkite mus!