Rodyklė

Tolimesnės parinktys yra galimos, kai pasirenkate Turinyskaiprodykės tipą.

Jei norite tai atlikti…

PasirinkiteĮterpimas → Turinys ir rodyklė → Turinio, rodyklės arba bibliografijos įterpimas → Tipasskirtukas (kai pasirinktas tipas yra turinys)


Tipas ir antraštė

Nurodykite rodyklės tipą ir antraštę.

Tipas

Pažymėkite rodyklės tipą, kurį norite įterpti arba redaguoti.Parinktys galimos šioje kortelėje priklauso nuo rodyklės tipo, kurį pasirenkate. Jeigu žymeklis yra rodyklėje, kai renkatės Įterpti → Turinys ir rodyklė → Turinys, rodyklė arba bibliografija, galite redaguoti šią rodyklę.

Pavadinimas

Įveskite pavadinimą pasirinktai rodyklei.

Negalima keisti rankiniu būdu

Uždraudžia rodyklės turiniui būti keičiamam. Rankiniu būdu padaryti pakeitimai rodyklei pradingsta, kai rodyklė būna atnaujinama. Jeigu norite žymeklį perslinkti per apsaugotą sritį, pasirinkite → LibreOffice Tekstų rengyklė → Formatavimas ir tada pasirinkite Leisti žymeklį žymėjimo langelį Apsaugotos srities sekcijoje.

Sukurti rodyklę arba turinį

Žinomo kartojimų skaičiaus ciklas

Pasirinkite ar sukurti rodyklę dokumentui, ar dabartiniam skyriui.

Vykdyti iki lygio

Įveskite atraštės skaičių lygį, kad įterptumėte į rodyklę.

Kuriama naudojant

Naudokite šią sritį, norėdami nurodyti, kurią informaciją įtraukti į rodyklę.

Struktūra

Sukuria rodyklę, naudojant struktūros lygmenius. Pastraipos suformatuotos su vienu iš apibrėžtų antraštės stilių (Antraštė 1-10) yra pridedami į rodyklę.

Galite priskirti struktūros lygius Struktūra ir Numeravimas skirtuko Formatas → Pastraipa dialogo lange.

Papildomi stiliai

Įterpia pastraipos stilius, kuriuos nurodote Priskirti stilius dialogo lange kaip rodyklės įrašą. Norėdami pasirinkti pastraipos stilius, kuriuos norite įterpti į rodyklę, spustelėkite Priskirti Stilius (...) mygtuką šio langelio dešinėje.

tip

į turinį galite įterpti skaitmens rodyklės antraštę arba bibliografijos antraštės stilius, taip kaip kaip ir bet kokį kitą tinkamą antraštės stilių.


Priskirti stilius

Atveria Priskirti stilius dialogo langą, kur galite pasirinkti pastraipos stilius įterpti į rodyklę. Pasirinkite tinkamą antraštės lygį, kuriame stilius bus įterptas į rodyklę.

tip

LibreOffice sukuria turinio lentelės įrašus remiantis pastraipos stiliaus ir turinio skyriaus lygiu. Jeigu pastraipa yra tusčia, ji nebus įterpta į turinio lentelę. Norėdami, kad pastraipa būtų pateikiama turinio lentelės sąraše, rankiniu būdu pridėkite tarpą arba nenutrūkstamą tarpą pastraipai. Tarpai pridėti Po teksto langelio numeravimo kortelėje skyriaus numeravimo dialogo lange neveiks šiam tikslui tol, kol jie yra pastraipos numeravimo dalis, o ne pastraipos turinys.


Rodyklės įrašai

Įtraukia rodyklės įrašus, kuriuos įterpėte pasirinkdami Įterpti → Turinys ir rodyklė → Rodyklės įrašas rodyklėje.

Paremkite mus!