Laukai

Įterpia lauką į dabartinę žymeklio padėtį.Dialogas išrikiuoja visus įmanomus laukus.

Jei norite tai atlikti…

Pasirinkite Įterpimas → Laukas → Daugiau laukų

+F2

Spustelėti „Įterpimas“ mygtukų juostoje

Icon

Įterpti laukus


Apie laukus

Dokumentas

Laukai yra naudojami informacijos įterpimai apie dabartinį dokumentą, pavyzdžiui, failo pavadinimas, šablonas, statistikos, vartotojo duomenys, data ir laikas.

Kryžminės nuorodos

Čia jūs įterpiate nuorodas ar nurodytus laukus į dabartinį dokumentą. Nuorodos yra nurodyti laukai tame pačiame dokumente arba pagrindinio dokumento sub dokumentuose.

Kryžminės nuorodos įvedimo kaip lauko pranašumas yra tas, kad jums nereikia pritaikyti nuorodos rankiniu būdu kiekvieną kartą, kai keičiate dokumentą. Tiesiog atnaujinate laukus paspausdami F9 ir nuorodos dokumente būna atnaujinamos taip pat.

Funkcijos

Priklausomai nuo lauko tipo, kurį pasirinkote, jūs galite priskirti sąlygas konkrečioms funkcijoms. Pavyzdžiui, galite nustatyte lauką, kuris įvykdo makrokomandas, kai pasirenkate lauką dokumente arba, kai sąlyga yra patenkinama, laukas būna paslepiamas. Jūs galite nustatyti vietaženklių laukus, kurie įterpia paveikslus, lenteles, kadrus ir kitus objektus į dokumentą, kai tam yra poreikis.

Informacija apie dokumentą

Informacijos apie dokumentą laukai apima informaciją apie dokumento savybes, tokias kaip dokumento sukūrimo data. Norėdami peržiūrėti dokumento savybes, pasirinkite Failas → Savybės.

Kintamieji

Kintamųjų laukai leidžia pridėti dinaminį turinį į dokumentą. Pavyzdžiui, galite naudota kintamąjį, norėdami atstatyti puslapio numeravimą.

Duomenų bazė

Į dokumentą galite įterpti laukus iš bet kokios duomenų bazės, pavyzdžiui, iš adresų laukų.

Įterpimas

Įterpia pasirinktą lauką į dabartinę žymeklio padėtį dokumente. Norėdami uždaryti dialogo langą, paspauskite Užverti mygtuką.

Paremkite mus!