Sekcijų taisymas

Pakeičia sekcijų savybes, kurios yra apibrėžtos jūsų dokumente. Norėdami įterpti sekciją, pažymėkite teksta arba sputelėkite norimą vietą dokumente ir tada pasirinkite Įterpimas → Sekcija.

Jei norite tai atlikti…

PasirinkiteFormatas → Sekcijos


Taisyti sekcijasdialogo langas yra toks pats kaip ir Įterpimas →Sekcija dialogo langas ir pasiūlo pateiktas papildomas parinktis:

Sekcija

Įrašykite sekcijos pavadinimą, kurį norite taisyti arba spustelėkite pavadinimą Sekcijasąraše. Jeigu žymeklis yra sekcijoje, tuomet sekcijos pavadinimas rodomas dešinėje būsenos juostos pusėje dokumento apačioje.

Dabartinė rašymo apsaugos būsena sekcijoje yra nurodoma spynos simboliu pradžioje sekcijos pavadinimo. Atrakinta spyna reiškia, jog rašymas nėra apsaugotas, o užrakinta spyna reiškia, kad rašymas yra apsaugotas. Lygiai taip pat, matomos sekcijos yra nurodomos akinių symboliu.

Parinktys

Averia Parinktys dialogo langą, kur galite pataisyti stulpelio išdėstymą, foną, išnašą arba galinę išnašą pasirinktoje sekcijoje. Jeigu sekcija yra apsaugota slaptažodžiu, jūs pirmiausia privalote įrašyti slaptažodį.

Šalinti

Pašalina pasirinktą sekciją iš dokumento ir įterpia sekcijos turinį į dokumentą.

Paremkite mus!