Meniu

Meniu yra visos komandos darbui su „LibreOffice“ formulių rengykle „Math“. Čia rasite ir visus operacijų ženklus, kuriuos galima įterpti į rašomas formules, ir komandas, skirtas dokumentams ir juose esantiems objektams taisyti, peržiūrėti, išdėstyti, formatuoti ar spausdinti. Dauguma šių meniu komandų yra veiksnios tik kuriant ar taisant formules.

Note Icon

Tam, kad būtų galima panaudoti meniu komandas, reikia pasirinkti langą, kuriame yra dokumentas, su kuriuo bus dirbama. Panašiai reikia pasirinkti objektą dokumente, kad būtų galima panaudoti meniu komandas, susietas su tuo objektu.


Warning Icon

Šie meniu yra priklausomi nuo konteksto. Tai reiškia, yra pasiekiami (matomi) meniu punktai, reikalingi tuo metu atliekamam darbui. Jei žymeklis yra tekste, tai tada pasiekiami punktai, reikalingi darbui su tekstu. Jei pažymėtas grafikos elementas – meniu punktai, reikalingi darbui su grafika.


Failas

This menu contains the general commands for working with formula documents, such as create, open, save and print.

Taisa

Šio meniu komandos naudojamos formulėms taisyti. Be bendrųjų komandų (pvz., kopijavimo) čia yra ir tik „LibreOffice“ formulių rengyklei būdingų komandų, skirtų vietaženkliams ar klaidoms ieškoti.

Rodymas

Šio meniu komandomis nustatomas mastelis ir parenkami rodytini lango elementai. Daugumą komandų polangyje renkamų komandų galima įterpti ir pele spustelėjus mygtuką ženklų skydelyje, kuris atveriamas šio meniu komanda Rodymas → Ženklai.

Formatas

Šiame meniu yra komandos, reikalingos formulėms formatuoti.

Priemonės

Šiame meniu esančiomis komandomis galima atverti rašmenų parinkimo ir įterpimo dialogo langą, iš failo arba iškarpinės importuoti formulę. Taip pat čia yra komandos naudotojo sąsajai ar programos parinktims keisti.

Langas

Šiame meniu galima pasirinkti komandą naujam programos langui atverti arba peržiūrėti atvertų langų sąrašą.

Žinynas

Iš „Žinyno“ meniu galima atverti ir valdyti „LibreOffice“ žinyną.

Paremkite mus!