Jungiamųjų taškų naudojimas

Pateikčių rengyklėje ir Braižyklėje galite sujungti dvi figūras linija, vadinama jungtimi. Kai jungiate dvi figūras jungiamąja linija, jos galai pritraukiami prie jungiamųjų kiekvienos figūros taškų. Galite pridėti ir savo jungiamuosius taškus figūroje ir prie jų prijungti jungiamosios linijos galus.

Pridėti ir taisyti jungiamuosius taškus

  1. Tam, kad jungiamieji taškai būtų matomi visuose elementuose, atlikite šiuos žingsnius:

  2. Spustelėkite mygtuką Įterpti jungiamąjį tašką jungiamųjų taškų juostoje.

  3. Pasirinkite skaidrės elementą, kuriam norite pridėti jungiamąjį tašką.

  4. Spustelėkite figūroje, kur norite pridėti naują jungiamąjį tašką.

    Jei figūra užpildyta, galite spustelėti juos viduje. Jei figūra neužpildyta, galite spustelėti kraštinę ir įterpti jungiamąjį tašką. Pridėtą jungiamąjį tašką galite nutempti į kitą figūros vietą.

Keturi iš eilės išdėstyti mygtukai nuo mygtuko Įterpti jungiamąjį tašką leidžia pasirinkti kryptis, kuriomis jungiamoji linija galės prisijungti šiame jungiamajame taške. Galite pasirinkti vieną ar daugiau krypčių atitinkamam jungiamajam taškui.

Jei mygtukas Santykinis jungimo taškas yra aktyvus, tai jungiamasis taškas juda, kai keičiamas objekto dydis ir taško vieta santykinai išlaikoma.

Jei mygtukas Santykinis jungiamasis taškas neaktyvus, tai dešinėje esantys mygtukai yra aktyvūs. Šie mygtukai leidžia nuspręsti, kur jungiamasis taškas judės, kai keisite objekto dydį.

Paremkite mus!