Bendrosios parinktys

Parenkamos bendrosios „LibreOffice“ programų paketo nuostatos.

Jei norite tai atlikti…

Pasirinkite → LibreOffice → Bendrosios parinktys.


Bendrųjų parinkčių lango nuotrauka

Žinynas

Nustatomos įdiegto žinyno parinktys.

Išplėstiniai paaiškinimai

Kai pelės žymeklis užvedamas virš mygtuko, meniu komandos ar valdiklio dialogo lange, rodomas išsamesnis funkcijos paaiškinimas (žinyno ištrauka).

Spausdinimo poveikis dokumento būsenai

Spausdinimą laikyti dokumento modifikacija

Nurodoma, ar dokumento spausdinimas laikomas dokumento taisymu. Jei ši parinktis pažymėta, kitą kartą užveriant dokumentą programa klaus, ar įrašyti keitimus. Spausdinimo data dokumento savybėse bus įrašyta kaip keitimas.

Metai be šimtmečių (du skaitmenys)

Nurodomas metų intervalas kuriame atpažįstami metai, užrašyti dviženkliu skaičiumi.

„LibreOffice“ programų pakete metai nusakomi keturiais skaitmenimis, tad skirtumas tarp 99-01-01 ir 01-01-01 iš tiesų yra dveji metai. Nuostatos Metai be šimtmečių (du skaitmenys) reikšmė nurodo, kuriuos dviem skaitmenimis užrašytus metus reikia laikyti metais po 2000-ųjų. Pavyzdžiui, jei nuostatos reikšmė yra 1930 ar didesnė, data 20-01-01 verčiama į 2020-01-01, o ne 1920-01-01.

Pagalba „LibreOffice“ kūrėjams

Rinkti duomenis apie programos naudojimą ir siųsti juos į „The Document Foundation“

Jei parinktis pažymėta, duomenys apie programos naudojimą siunčiami „The Document Foundation“ bendruomenei programos naudojimo patogumui įvertinti ir pagerinti. Kūrėjams naudinga žinoti, kaip įvairiose situacijose naudojamos „LibreOffice“ paketo programos. Iš šių duomenų galima matyti, kokios komandos yra naudojamos dažniausiai, o tokios žinios padeda dar labiau tobulinti programos naudotojo sąsają, daryti ją aiškesnę, intuityvesnę. Duomenys apie programos naudojimą siunčiami anonimiškai, be jokio dokumentų turinio; siunčiamos tik naudojamos komandos.

Paremkite mus!