Suderinamumas su „Java“ platforma

„LibreOffice“ paketui reikalinga „Java“ platforma pagal „JavaBeans“ architektūrą sukurtoms programoms ir komponentams vykdyti.

Kad „LibreOffice“ paketas būtų suderinamas su „Java“ platforma, reikia įdiegti „Java 2“ programų vykdymo terpę. Tokia galimybė suteikiama diegiant „LibreOffice, arba „Java“ terpę galima įdiegti ir atskirai.

Kad būtų galima vykdyti „Java“ programas, suderinamumą su „Java“ platforma reikia įgalinti „LibreOffice“ parinkčių lange.

Note Icon

Kad būtų galima naudoti JDBC tvarkyklę, reikia nurodyti jos klasės adresą. Pasirinkite → LibreOffice → Kitos parinktys, tuomet spustelėkite mygtuką Klasės adresas. Įvedę adreso informaciją paleiskite „LibreOffice“ iš naujo.


Note Icon

Lange → LibreOffice → Kitos parinktys atlikti pakeitimai įsigalios, net jei „Java“ virtualioji mašina (JVM) jau buvo paleista anksčiau. Jei pakeisite klasės adreso nuostatas, reikės „LibreOffice“ paleisti iš naujo. Tas pats taikoma ir parinkčių pakeitimams lange → Internetas → Įgaliotasis serveris. Tik langeliuose HTTP įg. serveris ir FTP įg. serveris atlikti pakeitimai bus pritaikyti iš karto, vos tik spustelėjus mygtuką Gerai.


Paremkite mus!