Žvalgiklis dokumentų peržiūrai

Objektai žvalgiklio lange grupuojami į kategorijas. Atskiros kategorijos gali būti antraštės, lakštai, lentelės, kadrai, paveikslai, OLE objektai, sekcijos, hipersaitai, nuorodos, rodyklės, komentarai ar grafikos objektai.

Žvalgiklyje išvardijami dokumente esančių tipų objektai. Jei prie kategorijos pavadinimo yra pliuso ženklas, tai reiškia, kad dokumente yra bent vienas šios kategorijos objektas. Jei virš kategorijos pavadinimo užvesite pelės žymeklį, užuominoje bus parodytas dokumente esančių tos kategorijos objektų skaičius.

Spustelėję pliuso ženklą išskleiskite kategoriją. Jei žvalgiklyje norite peržiūrėti tik vienos kategorijos objektus, pažymėkite norimą kategoriją ir spustelėkite mygtuką Turinys. Kol nespustelėsite mygtuko dar kartą, žvalgiklyje bus rodomi tik pažymėtos kategorijos objektai.

Žvalgiklio langą galima pritvirtinti bet kuriame programos lango krašte ir po to vėl jį atlaisvinti (dukart spustelėkite pilką lango sritį). Kai žvalgiklio langas atlaisvintas, galima keisti jo dydį.

Žvalgiklio naudojimas objektams sparčiai rasti

Tempimas pele „LibreOffice“ dokumentuose

Paremkite mus!