Naujų UNO komponentų integravimas

Programuotojai gali kurti ir į „LibreOffice“ integruoti savus UNO komponentus (UNO – universalūs tinklo objektai, angl. Universal Network Objects). Šiuos komponentus galima įdėti į „LibreOffice“ meniu ar mygukų juostas ir jie vadinami programos priedais.

Naujų komponentų integravimui reikalingos tam tikros priemonės ir tarnybos. Daugiau informacijos ieškokite „LibreOffice“ programavimo instrukcijose. Pagrindiniai integravimo žingsniai yra šie:

  1. Užregistruokite naujus komponentus „LibreOffice“ programoje. Tai galima atlikti priemone unopkg, esančia diegimo aplanko poaplankyje „program“.

  2. Integruokite naujuosius komponentus kaip tarnybas. Tam reikės panaudoti tarnybas „ProtocolHandler“ ir „JobDispatch“. Daugiau informacijos ieškokite „LibreOffice“ instrukcijose programuotojams.

  3. Pakeiskite naudotojo sąsają (meniu ar mygtukų juostas). Tai galima atlikti beveik automatiškai, sukūrus XML teksto failą, kuriame būtų aprašomi pakeitimai. Daugiau informacijos ieškokite „LibreOffice“ instrukcijose programuotojams.

Priedais galima išplėsti „LibreOffice“ programos galimybes. Jie nėra susiję su , kuriais į „LibreOffice“ skaičiuoklę įdiegiamos naujos funkcijos.

Paremkite mus!