Mygtukų juostų naudojimas

Kai kuriais juostose esančiais mygtukais, pavyzdžiui, mygtuku Teksto spalva, galima atverti kitas mygtukų juostas. Spustelėkite šalia mygtuko piktogramos esančią rodyklę, kad atvertumėte kitą juostą su daugiau mygtukų.

Kai tokia juosta atverta, galima arba spustelėti norimos funkcijos mygtuką, ir juosta užsivers, arba nutempti mygtukų juostą sugriebus už pavadinimo juostos (spustelėkite ir laikykite kairįjį pelės klavišą) ir taip ją atskirti nuo pradinio mygtuko. Tokia juosta liks atverta net ir spustelėjus kurį nors mygtuką joje.

Mygtukų juostų kontekstas

Kai kurios mygtukų juostos pasirodo automatiškai priklausomai nuo konteksto. Pavyzdžiui, spustelėjus teksto dokumente esančios lentelės viduje, atveriama Lentelės mygtukų juosta. Spustelėjus numeruotoje pastraipoje, atveriama mygtukų juosta Ženklinimas ir numeravimas.

Warning Icon

Kai įjungta bendroji juosta, kitos mygtukų juostos paslepiamos.


Laikinas mygtukų juostos slėpimas

Spustelėkite mygtuką „X“ šalia mygtukų juostos pavadinimo arba iš kontekstinio meniu pasirinkite komandą Užverti mygtukų juostą. Mygtukų juosta vėl pasirodys, kai tik bus tinkamas kontekstas.

Mygtukų juostos slėpimas

Kai mygtukų juosta įjungta, pasirinkite Rodymas → Mygtukų juostos ir išsiskleidusiame meniu spustelėkite mygtukų juostos, kurią norite paslėpti, pavadinimą.

Užvertos mygtukų juostos rodymas

Mygtukų juostos atlaisvinimas

Mygtukų juostos įtvirtinimas

Note Icon

Ar pavyks įtvirtinti mygtukų juostas ir langus tempiant juos pele, priklauso nuo operacinės sistemos langų tvarkytuvės nuostatų. Turi būti įgalinta parinktis, kad tempiant langą būtų rodomas visas jo turinys, o ne tik kontūras.


Paremkite mus!