Tempimas iš duomenų šaltinių polangio

Iš duomenų šaltinio polangio sparčiai įterpti duomenis į teksto ar skaičiuoklės dokumentą arba sukurti formas, susietas su duomenų šaltiniu, galima tempiant.

Kopijavimo žymeklis

Kopijavimas tempiant

Jei norite atšaukti tempimu atliktą veiksmą, nustatykite žymeklį dokumente ir pasirinkite komandą Taisa → Atšaukti.

tip

Tempiant taip pat galima nukopijuoti duomenis iš dokumento į duomenų šaltinį.


tip

Teksto lentelę arba pažymėtą skaičiuoklės dokumento langelių bloką galima nutempti į lentelę duomenų šaltinio polangyje.


tip

Grynąjį tekstą tempiant galima nukopijuoti iš dokumento į duomenų lauką duomenų šaltinio polangyje.


Duomenų naudojimas teksto dokumentuose

Jei norite įterpti duomenų bazės lauką į teksto dokumentą, nuspauskite pelės klavišą ties norimo stulpelio antrašte duomenų šaltinio polangyje ir nutempkite į dokumentą. Tai labai patogu komponuojant laiškus – tiesiog nutempkite norimus laukus iš duomenų šaltinio polangio į dokumentą.

Jei norite įterpti visą įrašą, nuspauskite pelės klavišą ties eilutės antrašte ir nutempkite į dokumentą. Kai atleisite pelės klavišą, bus atvertas Duomenų bazės stulpelių įterpimo dialogo langas. Jame galima pasirinkti, ar įterpti visus duomenų bazės įrašo laukus, ir kokiu formatu juos įterpti – tekstu, lentele ar laukais. Šitaip bus įterpti visi pažymėti įrašai.

Duomenų įterpimas į skaičiuoklės dokumentą

Jei norite įterpti vieną ar kelis įrašus į skaičiuoklės dokumento lakštą, pažymėkite norimas eilutes duomenų šaltinio polangyje ir nutempkite jas į skaičiuoklės dokumentą. Duomenys bus įterpti toje vietoje, kur atleisite pelės klavišą.

Valdiklių įterpimas į teksto formą

Kai kuriate su duomenų baze susietą teksto formą, valdiklius sukurti galima tempiant iš duomenų šaltinio polangio.

Kai duomenų bazės stulpelio antraštę nutempiate į teksto dokumentą, įterpiamas laukas. Jei tempdami laikysite nuspaustus klavišus Lyg2+, bus sukurtas teksto laukas su atitinkama žyme. Teksto laukui jau bus priskirta visa formoje reikalinga informacija iš duomenų bazės.

Paremkite mus!