Perkelti makrokomandas

Duomenų bazės dokumento makrokomandos perkėlimo vediklis perkelia esamas makrokomandas iš senojo „Base“ failo į naujo „Base“ failo makrokomandų saugyklos sritį.

Anksčiau makrokomandos galėjo priklausyti tik tekstiniams formų ir ataskaitų dokumentams. Dabar makrokomandos gali būti saugomos ir pačiame „Base“ faile. Tai reiškia, kad makrokomandos „Base“ faile gali būti iškviestos iš bet kokio jų subkomponento: formos, ataskaitos, lentelės projekto, užklausos projekto, ryšių projekto, lentelės duomenų peržiūros.

Tačiau technologiškai neįmanoma saugoti makrokomandų „Base“ faile ir jo sub dokumentuose tuo pačiu metu. Todėl, jei norite prisegti kai kurias naujas makrokomandas prie „Base“ failo, išlaikant visas esamas senas makrokomandas, kurios buvo saugomos sub dokumentuose, turite perkelti esamas senąsias makrokomandas į „Base“ failo makrokomandų saugyklos sritį.

Duomenų bazės dokumento makrokomandų perkėlimo vediklis gali perkelti makrokomandas į „Base“ failo saugyklos sritį. Tuomet galite peržiūrėti ir taisyti makrokomandas.

Pavyzdžiui, sub dokumento makrokomandos gali turėti tokius pačius modulių ir makrokomandų vardus. Perkeltas makrokomandas į vieną bendrą saugyklos sritį galite taisyti ir keisti jų vardus. Vedklis to padaryti negali.

Vediklis gali kurti atsargines „Base“ failo kopijas kitame aplanke pagal pasirinkimą. Vediklis pakeičia originalų „Base“ failą. Atsarginė kopija lieka nepakeista.

Atgal

Atveriamas ankstesnio žingsnio langas su parinktomis nuostatomis. Nuostatos veikiamajame žingsnyje nepakeičiamos. Šis mygtukas veiksnus tik nuo antrojo žingsnio.

Toliau

Spustelėjus mygtuką Toliau veikiamojo žingsnio nuostatos įsimenamos ir atveriamas kitas vediklio žingsnis. Jei esate paskutiniame žingsnyje, mygtukas vadinsis Sukurti.

Baigti

Pritaikomos parinktos nuostatos ir užveriamas vediklio langas.

Atsisakyti

Spustelėjus mygtuką Atsisakyti dialogo langas užveriamas ir jokie pakeitimai neįrašomi, nuostatos nepritaikomos.

Atsisakyti

Panaikinami visi pakeitimai ir užveriamas dialogo langas.

Paremkite mus!