Paieška – teksto paieška žinyne

Naudojant teksto paieškos funkciją „LibreOffice“ žinyne galima rasti straipsnius, kuriuose yra bet kokia frazė. Jei norite pradėti paiešką, laukelyje Ieškinys surinkite vieną ar kelis žodžius.

Ieškinio laukelyje įvesti žodžiai yra įrašomi. Jei norite pakartoti anksčiau vykdytą paiešką, spustelėkite šalia laukelio esančią rodyklę ir iš sąrašo pasirinkite norimą ieškinį iš jau naudotų.

Atlikus paiešką, sąraše pateikiamos žinyno straipsnių, kuriuose yra ieškoma frazė, antraštės. Jei norite atverti vieną iš straipsnių, arba dukart spustelėkite jo antraštę, arba pažymėkite antraštę ir spustelėkite mygtuką Rodyti.

Jei frazės norite ieškoti tik straipsnių antraštėse, pažymėkite parinktį Ieškoti tik antraštėse.

Pažymėjus parinktį Ieškoti tik ištisų žodžių, bus ieškoma tik tikslios įvestos frazės. Tokiu būdu dalinai ieškomą frazę atitinkantys rezultatai nebus pateikiami. Jei tikitės, kad įvestas ieškinys gali būti ilgesnio žodžio dalis, nežymėkite šios parinkties.

Vienu metu galima nurodyti kelis atskirus ieškinius – tokiu atveju atskirkite juos kableliais. Paieškoje didžiosios ir mažosios raidės neskiriamos.

Tip Icon

Paieška rodyklėje ir žinyno tekste visada vykdoma tik tuo metu pasirinktos „LibreOffice“ programos žinyne. Pirmiausia iš išskleidžiamo sąrašo polangio viršuje pasirinkite reikiamą programą.


Paremkite mus!