Pagalba naudotojams

Pagalbos naudotojams galima rasti „LibreOffice“ tinklalapyje.

Įvairūs pagalbos būdai aprašyti faile Readme, esančiame „LibreOffice“ diegimo aplanke.

Pagalba naudotojams kitomis kalbomis

„LibreOffice“ lokalizuotojų bendruomenė gali suteikti pagalbos įvairiomis kalbomis. Informacija apie lokalizavimą ir vietines bendruomenes pateikiama „LibreOffice“ tinklalapyje. Pagalbos anglų kalba arba angliškos dokumentacijos galima rasti šiame tinklalapyje.

El. pašto grupės

Viešose „LibreOffice“ el. pašto grupėse galima užduoti klausimus apie programą, gauti pagalbos iš savanorių, ar aptarti programą ir projektą. Bendrųjų ir specializuotų el. pašto grupių sąrašą galima rasti „LibreOffice“ tinklalapyje www.libreoffice.org.

Forumas

Žiniatinklio forumuose galima užduoti klausimus apie „LibreOffice“ arba atsakyti į kitų pateiktus klausimus. Forumui atverti pasirinkite komandą Žinynas → Pagalba internete.

Saugumas

Iškilus klausimams dėl saugumo naudojant programą, per viešą el. pašto grupę galima susisiekti su programą kuriančiais programuotojais. Jei norite aptarti rūpimus klausimus su kitais programos naudotojais, rašykite į kitą viešą el. pašto grupę users@global.libreoffice.org.

Atsisiuntimas

Naujausią „LibreOffice“ versiją galima atsisiųsti iš tinklalapio lt.libreoffice.org/atsisiuntimas/.

Dokumentacija

Dokumentaciją įvairiais formatais galima atsisiųsti iš „LibreOffice“ dokumentacijos tinklalapio documentation.libreoffice.org. Dokumentacijos tinklalapį galima atverti ir pasirinkus komandą Žinynas → Naudotojo vadovai.

Dalyvavimas projekte

Jei norite prisijungti prie pasaulinės „LibreOffice“ bendruomenės, maloniai kviečiame teikti atsiliepimus, aptarinėti programos funkcijas, siūlyti patobulinimus, rašyti straipsnius, instrukcijas, atsakyti į kitų naudotojų klausimus, kurti vaizdo pamokas ir pan.

Šiame tinklalapyje galima daugiau sužinoti apie įvairius būdus prisidėti prie programos tobulinimo ir populiarinimo, rasti patarimus, nuo ko pradėti.

Paremkite mus!