Meniu

Čia aprašomos visos „LibreOffice Draw“ meniu komandos ir jomis atveriami dialogo langai.

Note Icon

Tam, kad būtų galima panaudoti meniu komandas, reikia pasirinkti langą, kuriame yra dokumentas, su kuriuo bus dirbama. Panašiai reikia pasirinkti objektą dokumente, kad būtų galima panaudoti meniu komandas, susietas su tuo objektu.


Warning Icon

Šie meniu yra priklausomi nuo konteksto. Tai reiškia, yra pasiekiami (matomi) meniu punktai, reikalingi tuo metu atliekamam darbui. Jei žymeklis yra tekste, tai tada pasiekiami punktai, reikalingi darbui su tekstu. Jei pažymėtas grafikos elementas – meniu punktai, reikalingi darbui su grafika.


Failas

Šiame meniu yra bendros darbo su grafikos rengykle komandos, pavyzdžiui, dokumentams kurti, atverti, užverti ar spausdinti. Jei norite baigti darbą su „LibreOffice Draw“, pasirinkite komandą Baigti darbą su „LibreOffice“.

Taisa

Šio meniu komandos naudojamos grafikos dokumentams taisyti (pavyzdžiui, kopijuoti ir įdėti).

Rodymas

Šiame meniu yra komandos, skirtos valdyti, kaip dokumentas atvaizduojamas ekrane, keisti naudotojo sąsajos elementus ar parodyti arba paslėpti šoninius skydelius.

Įterpimas

Šio meniu komandomis į grafikos dokumentą galima įterpti įvairius elementus, pavyzdžiui, paveikslus ar traukos objektus.

Formatas

Šiame meniu yra dokumento maketo ir turinio formatavimo komandos.

Lapas

Šiame meniu yra lapų tvarkymo ir perėjimo tarp lapų komandos.

Figūros

Šiame meniu yra komandos figūroms tvarkyti.

Priemonės

Iš šio meniu galima naudotis tam tikromis „LibreOffice“ grafikos rengyklės priemonėmis, taip pat parinkti kalbos ir sistemos nuostatas.

Langas

Šio meniu komandomis galima nustatyti, kaip bus rodomi dokumentų langai.

Žinynas

Iš „Žinyno“ meniu galima atverti ir valdyti „LibreOffice“ žinyną.

Paremkite mus!