Naudotojo spalvų aprašymas

Galima aprašyti naujas spalvas ir įtraukti jas į naudotojo spalvų paletę.

Naudotojo spalvų aprašymas

 1. Pasirinkite komandą Formatas ▸ Sritis, atverkite kortelę Sritis ir spustelėkite mygtuką Spalva. Parodoma iš anksto aprašytų spalvų paletė.

  Warning Icon

  Naudotojo spalvos įrašomos naudotojo spalvų paletėje.


 2. Paletėje spustelėkite spalvą, panašią į tą, kurią norite aprašyti. Panašią spalvą galima rinktis iš bet kurios spalvų paletės dialogo lango kairėje pusėje esančioje srityje Spalvos arba po palete esančiame laukelyje Vėliausios spalvos. Pasirinkta spalva parodoma dešinėje dialogo lango pusėje esančiame peržiūros laukelyje Nauja spalva.

 3. Spustelėkite mygtuką Parinkti – bus atvertas spalvos parinkimo dialogo langas.

  Note Icon

  Spalviniam spausdinimui „LibreOffice“ naudoja tik RGB spalvų modelį. Pasirinktos spalvos RGB reikšmės rodomos šalia peržiūros laukelio.


 4. Spustelėkite mygtuką Pridėti, kad įtrauktumėte naująją spalvą į naudotojo spalvų paletę. Atveriamas dialogo langas naujosios spalvos pavadinimui įvesti. Pavadinimas turi būti unikalus tarp visų spalvų, jau esančių naudotojo spalvų paletėje.

Tip Icon

Jei norite pašalinti spalvą iš naudotojo spalvų paletės, dialogo lango srityje Spalvos pasirinkite naudotojo spalvų paletę, joje pažymėkite norimą pašalinti spalvą ir spustelėkite mygtuką Šalinti.


Paremkite mus!