„LibreOffice“ skaičiuoklės galimybės

„LibreOffice“ skaičiuoklės programoje galite skaičiuoti, tvarkyti ir analizuoti duomenis. Taip pat galite importuoti ir redaguoti „Microsoft Excel“ failus.

Skaičiavimas

„LibreOffice“ skaičiuoklėje sudėtingas formules galite kurti naudodami statistines ir finansines funkcijas.

Formules kurti galite naudodamiFunkcijos vediklį.

Sąlyginiai skaičiavimai

Skaičiuoklės lentelės turi įdomią savybę: jei pakeičiate bent vieną formulės reikšmę, iškart pasikeičia jos rezultatas. Pavyzdžiui, pakeitę laikotarpį paskolos formulėje iškart galite pamatyti, kaip pasikeičia palūkanų norma ar grąžinama suma. Taip pat galite tvarkyti dideles lenteles naudodami iš anksto parašytus scenarijus.

Duomenų bazės funkcijos

Skaičiuoklėje galite tvarkyti, saugoti ir filtruoti savo duomenis.

„LibreOffice“ skaičiuoklėje galite vilkti lenteles iš duomenų bazės, taip pat naudoti skaičiuoklę kurdami laiškų blankus „LibreOffice“ rašyklėje.

Paruošiami duomenys

Keliais pelės spustelėjimais galite pertvarkyti savo skaičiuoklės dokumentą, kad rodytų arba slėptų tam tikras duomenų sritis. Taip pat galite formatuoti pasirinktą duomenų sritį pagal nurodytas sąlygas, greitai apskaičiuoti tarpines ir galutines sumas.

Dinaminės diagramos

„LibreOffice“ skaičiuoklėje galite pateikti lentelės duomenis dinaminėje diagramoje. Pakeitus duomenis lentelėje, pasikeičia ir sukurta diagrama.

„Microsoft“ failų atidarymas ir saugojimas

Galite naudoti „LibreOffice“ filtrus, kai konvertuojate „Excel“ failus, atveriate arba įrašote kitais failų formatais.

Paremkite mus!