Suvestinių lentelių koregavimas

Spustelėkite vieną iš suvestinės lentelė mygtukų ir laikykite jį nuspaudę. Ypatingas simbolis atsiras prie pelės žymeklio.

Vilkdami mygtuką į kitą tos pačios eilutės vietą, jūs galite koreguoti stulpelių tvarką lentelėje. Vilkdami mygtuką į eilučių stulpelį kairėje, jūs galite stulpelį paversti eilute.

Suvestinės lentelės dialogo lange vilkite mygtuką į Filtrų sritį, jei norite sukurti mygtuką arba iškrentantį sąrašą suvestinė lentelės viršuje. Iškrentantis sąrašas gali būti naudojamas suvestinės lentelės filtravimui pagal turinį arba pasirinktus įrašus. Vilkdami suvestinėje lentelėje, galite naudoti kitą puslapio lauką kaip filtrą.

Norėdami pašalinti mygtuką iš lentelės vilkite jį iš lentelės, kol pamatysite piktogramą „neleidžiama“, ir atleiskite. Mygtukas bus pašalintas.

Jei norite koreguoti suvestinę lentelę, spustelėkite ant bet kokio langelio lentelėje ir atidarę kontekstinį meniu spustelėkite komandą Taisyti maketą. Atsidarys naudojamos Suvestinės lentelės dialogo langas.

Suvestinėje lentelėje, vilkdami arba naudodamiesi iškirpimo arba įklijavimo komanda, galite pertvarkyti ir perstatyti duomenys lentelėje.

Lentelės laukams, laukų elementams ir tarpinėms sumoms galite priskirti savo pavadinimus. Jūsų sukurti pavadinimai bus priskirti perrašant originalius pavadinimus.

Atverti failą su pavyzdžiu:

Paremkite mus!