Langelių valiutos formatas

„LibreOffice“ Skaičiuoklėje galite skaičiams suteikti bet kokį valiutos formatą. Spustelėjus Valiutos piktogramąpiktograma Formatavimo juostoje, langelio valiutos formatas nustatomas pagal numatytąjį formatą → Kalbos nuostatos → Kalba.

Note Icon

Mainantis „LibreOffice“ Skaičiuoklės dokumentu gali kilti nesusipratimų, jei jūsų „LibreOffice“ Skaičiuoklės dokumentą atidaro vartotojas, kuris naudoja kitokį numatytąjį valiutos formatą.


„LibreOffice“ Skaičiuoklėje galite nustatyti, kad skaičius, kurio formatą nustatėte į „1,234.50 €“, kitoje šalyje liktu eurais ir nepasikeistu į dolerius.

Valiutos formatą galite pakeisti nuėję į Langelių formatavimo dialogo langą (pasirinke Formatas → Langeliai → Skaičiai kortelės ąselę).Kalbos jungtiniame laukelyje pasirinkite pagrindinius nustatymus dešimtainiams ir tūkstančių skirtukamps. Formatas sąrašo laukelyje galite pasirinkti valiutos simbolį ir jo vietą langelyje.

  1. Pavyzdžiui, jei kalba nustatyta kaip Numatytoji ir naudojate vokiečių kalbos nustatymus, valiutos formatas atrodys taip: „1 234,00 €“. Naudojamas tūkstančių skirtukas taškas, o dešimtainių skirtukas –kablelis. Jei pasirinksite valiutos formatą: „$ Anglų (JAV)“ Formatų sąraše, valiutos formatas atrodys taip: „ 1 234,00 $“. Skirtukai nepasikeis, o valiutos simbolis bus perkeltas į priekį ir konvertuotas, žymėjimo formatas išliks toks pat, koks nurodytas lokalės nustatymuose.

  2. Jei Kalbos laukelyje langelius konvertuosite į „Anglų(JAV)“, tai anglų kalbos nustatymai bus nustatyti kaip numatytieji ir valiutos formatas bus „1 234,00 $“.

Paremkite mus!