Reikšmių įvedimas.

Skaičiuoklėje galite paprasčiau iškart įvesti duomenis į keletą langelių blokų. Galite pakeisti keletą parametrų ir prisitaikyti parinktis.

Reikšmių įvedimas į langelių blokus rankiniu būdų

Į langelių bloką įvesti duomenis rankiniu būdu padeda dvi programos galimybės.

Vietos ieškojimas naujoms eilutėms

Pirmoje eilutėje po antrašte galite judėti iš vieno langelio į kitą dešinėn spustelėdami Tab klavišą. Įvedę duomenis į paskutinį eilutės langelį spustelėkite įvesties klavišą ir skaičiuoklė automatiškai perkels žymeklį į kitos eilutės pirmą langelį.

vietos aptikimas

Jei trečioje eilutėje norite judėti iš langelio B3 į C3, po to į D3 ir į E3, spustelėkite Tab klavišą. Jei norite pereiti į B4 langelį, spustelėkite įvesties klavišą.

Langelių bloko žymėjimas

Žymekliu pažymėkite langelių bloką, kurį norite užpildyti, nuo apatinio bloko langelio iki pirmojo. Pradėkite vesti duomenis į pirmąjį langelį. Jei norite pereiti į kitą langelį, spustelėkite Tab klavišą. Kol langelių blokas pažymėtas, priėję pažymėto bloko eilutės paskutinį lankelį ir spustelėję Tab klavišą, pereisite į kitos to paties bloko eilutės pirmąjį langelį, o priėję bloko paskutinį langelį ir paspaudę Tab klavišą, grįšite į bloko pradžią.

langelių bloko pažymėjimas

Pažymėkite langelių bloką nuo langelio B3 iki langelio E7. Pradėkite rašyti duomenis į aktyvų langelį. Jei norite pereiti į kitą langelį, spustelėkite Tab klavišą.

Reikšmių įrašymas į langelių blokus automatiškai

Žiūrėkite Automatinis langelių užpildymas duomenimis naudojantis gretimais langeliais.

Paremkite mus!