WEEKNUM_OOO

WEEKNUM_OOO apskaičiuoja duotos datos metų savaičių skaičių.

note

Ši funkcija suderinama su aukštesnėmis nei 5.1.0 „LibreOffice“ versijomis ir OpenOffice.org. Funkcija apskaičiuoja savaičių skaičiavimo sistemos, kur pirmoji savaitė apima sausio 4 dieną, savaičių skaičių. Funkcija nesąveikauja su kitomis skaičiuoklių programomis. Naujam dokumentui naudokite WEEKNUM arba ISOWEEKNUM.


Sintaksė

WEEKNUM_OOO(skaičius; veiksena)

Skaičius – vidinis datos skaičius.

Veiksena nurodo savaitės pradžią ir skaičiavimo tipą.

1 = sekmadienis

2 = pirmadienis (ISO 8601)

bet kokia reikšmė = pirmadienis (ISO 8601)

note

Vedant datas kaip formulės dalis, brūkšneliai, naudojami kaip datos skirtukai, yra atpažįstami kaip aritmetiniai veiksmai. Tai reiškia, kad datos, įvestos tokiu formatu, nebus atpažintos kaip datos ir grąžins klaidingus rezultatus. Norėdami, kad datos nebūtų interpretuojamos kaip formulės dalis, naudokite funkcija DATE, pavyzdžiui DATE(1954;7;20), arba datą rašykite tarp kabučių ir naudokite ISO 8601 žymėjimą, pavyzdžiui "1954-07-20". Stenkitės nenaudoti datos formatų, kurie priklauso nuo lokalės, tokių kaip "07/20/54", nes jei dokumentas bus pakrautas iš skirtingos lokalės skaičiavimai gali būti klaidingi.


tip

Įmanomas vienareikšmiškas ISO 8601 datos ir laiko išplėstinio formato su skirtukais konvertavimas. Jei atsiranda klaida #VALUE!, nuimkite žymėjimą nuo Generuoti klaidos pranešimą #VALUE! → „LibreOffice“ Skaičiuoklė → Formulės → Parinkti sekcijoje Išsamios skaičiavimo nuostatos sąrašo langelyje Konvertavimas iš teksto į skaičius.


Pavyzdžiai

=WEEKNUM_OOO(DATE(1995;1;1);1) grąžina 1

=WEEKNUM_OOO(DATE(1995;1;1);2) grąžina 52. 1 savaitė prasideda pirmadienį, 1995-01-02.

Technical information

tip

Ši funkcija pasiekiama nuo „LibreOffice“ 5.1 versijos.


This function is not part of the Open Document Format for Office Applications (OpenDocument) Version 1.3. Part 4: Recalculated Formula (OpenFormula) Format standard. The name space is

ORG.LIBREOFFICE.WEEKNUM_OOO

Paremkite mus!