Antraštės/poraštės

Aprašo arba formatuoja puslapio stiliaus antraštę arba poraštę.

Jei norite tai atlikti…

PasirinkiteĮterpimas → Antraštės ir poraštės → Antraštės ir Poraštės tabs


Kairioji sritis

Įveskite tekstą, kurį norite matyti kairioje antraštės arba poraštės srityje.

Centrinė sritis

Įveskite tekstą, kurį norite matyti centrinėje antraštės arba poraštės srityje.

Dešinioji sritis

Įveskite tekstą, kurį norite matyti dešinėje antraštės arba poraštės srityje.

Antraštė / poraštė

Iš sąrašo pasirinkite jau sukurtą antraštę arba poraštę.

Teksto požymiai

Atveria naujo ar pasirinkto teksto formatų priskyrimo dialogo langą. Teksto savybių dialogo lange yra Šrifto, Šrifto efektų ir Teksto padėties kortelės.

Piktograma

Teksto požymiai

Antraštė

Pasirinktoje vietoje įterpia antraštės pavadinimo vietaženklį. Spustelėkite, kad būtų įterptas antraštės pavadinimas. Laikydami pasirinkite Antraštė, failo vardas, adresas arba failo vardas iš atsivėrusio papildomo meniu. Jei pavadinimas nėra pritaikomas (žiūrėti Failas → Savybės), bus įterptas failo vardas.

Piktograma

Antraštė

Lakšto pavadinimas

Įterpia vietaženklį pasirinktoje antraštės arba poraštės vietoje, vietaženklis yra pakeičiamas į lakšto pavadinimą tikro dokumento antraštėje arba poraštėje.

Piktograma

Lakšto pavadinimas

Puslapis

Įterpia vietaženklį pasirinktoje antraštės arba poraštės vietoje, kuris yra pakeičiamas puslapio numeriu. Tai leidžia besitęsiantį puslapių numeravimą dokumente.

Piktograma

Puslapis

Puslapiai

Įterpia vietaženklį pasirinktoje antraštės arba poraštės vietoje, vietaženklis dokumente yra pakeičiamas galutiniu puslapių kiekio skaičiumi.

Piktograma

Puslapiai

Data

Įterpia vietaženklį pasirinktoje antraštės arba poraštės vietoje, vietaženklis yra pakeičiamas į dabartinę datą kiekvieno dokumento puslapio antraštėje arba poraštėje.

Piktograma

Data

Laikas

Įterpia vietaženklį pasirinktoje antraštės arba poraštės vietoje, vietaženklis yra pakeičiamas į dabartinį laiką kiekvieno dokumento puslapio antraštėje arba poraštėje.

Piktograma

Laikas

Paremkite mus!