CreateUnoValue funkcija

Grąžina objektą, kuris reiškia griežtai įvestą reikšmę, nurodant „Uno“ tipo sistemą.

Šis objektas automatiškai konvertuojamas į bet kurį atitinkamo tipą, kai jis perduodamas į „Uno“. Tipas turi būti nurodytas visiškai patvirtintu „Uno“ tipo pavadinimu.

Note Icon

API „LibreOffice“ dažnai naudoja bet kurį tipą. Tai yra „Variant“ tipo atitikmuo, žinomas iš kitų aplinkų. Bet koks tipas turi vieną savavališką „Uno“ tipą ir yra naudojamas bendrosiose „Uno“ sąsajose.


Sintaksė:

oUnoValue = CreateUnoValue( "[]byte", MyBasicValue ) ' gauti baitų seką.

If CreateUnoValue cannot be converted to the specified Uno type, and error occurs. For the conversion, the com.sun.star.script.Converter service is used.

Ši funkcija skirta naudoti tais atvejais, kai numatytasis „Basic“ ir „Uno“ tipo konvertavimo mechanizmas yra nepakankamas. Taip gali atsitikti, kai bandote pasiekti bendras bet kokias sąsajas, tokias kaip XPropertySet::setPropertyValue (Name, Value) arba X ???Container::insertBy???( ??? , Reikšmė) iš „LibreOffice Basic“. „Basic Runtime“ nepripažįsta šių tipų, nes jie yra apibrėžti tik atitinkamoje paslaugoje.

Tokio pobūdžio situacijose „LibreOffice Basic“ pasirenka geriausią „Basic“ tipo, kurį norite konvertuoti, tipą. Tačiau jei pasirenkamas netinkamas tipas, įvyksta klaida. Norėdami sukurti nežinomo „Uno“ tipo reikšmę, naudokite funkciją CreateUnoValue().

Taip pat galite naudoti šią funkciją perduoti ne bet kurias reikšmes, tačiau tai nerekomenduojama. Jei „Basic“ jau žino tikslinį tipą, naudojant funkciją CreateUnoValue(), bus atliekamos tik papildomos konvertavimo operacijos, sulėtinančios „Basic“ vykdymą.

Paremkite mus!