GlobalScope specifier

Norėdami tvarkyti asmeninius ar bendrinamus bibliotekos konteinerius (LibreOffice makrokomandos arba Mano makrokomandos) dokumente, naudokite specifikatorių GlobalScope.

„Basic“ pirminis kodas ir dialogai yra tvarkomi bibliotekos konteineriuose. Bibliotekose gali būti moduliai ir dialogai.

„Basic“ programoje:

„Basic“ bibliotekas ir modulius galima valdyti naudojant BasicLibraries objektą. Bibliotekose galima ieškoti, tyrinėti ir įkelti failus pagal pageidavimą. Stebėti dokumentų įvykius iliustruoja „LibreOffice“ bibliotekos įkėlimą.

Dialoguose:

Dialogo bibliotekas ir dialogus galima valdyti naudojant DialogLibraries objektą. Dialogo atvėrimas naudojant „Basic“ iliustruoja, kaip rodyti „LibreOffice“ bendrinamus dialogus.

Konteineriai BasicLibraries ir DialogLibraries gali būti naudojamos programos lygmeniu ir kiekviename dokumente. Dokumento bibliotekos konteineriams nereikia tvarkyti GlobalScope specifikatoriaus. Jei norite iškviesti visuotinį bibliotekos konteinerį (esantį „% PRODUCTNAME“ makrokomandos arba Mano makrokomandos) iš dokumento, turite naudoti GlobalScope specifikatorių.

Sintaksė:

GlobalScope specifier

Pavyzdys:

Dokumento „Basic“ pavyzdys


    ' kreipiantis į „Dialog1“ standartinėje dokumentų bibliotekoje
    oDlgDesc = DialogLibraries.Standard.Dialog1
    ' kreipiantis į „Dialog2“ programų bibliotekoje „Library1“
    oDlgDesc = GlobalScope.DialogLibraries.Library1.Dialog2

Paremkite mus!