Tõrkeraportite saatmise rakendus

Tõrkeraportite saatmise rakendus käivitatakse programmi tõrke korral automaatselt.

Tõrkeraportite saatmise rakendus kogub kogu info, mida arendajatel on vaja koodi parandamiseks. See võimaldab programmi hilisemates versioonides samasuguseid krahhe loodetavasti vältida. Palun aita meil tarkvara paremaks muuta ning saada alati tõrkeraportite saatmise rakenduse loodud raport.

Tõrkeraportite saatmise rakenduse käivitamine

Enamik programmitõrgete korral käivitatakse tõrkeraportite saatmise rakendus automaatselt.

Tõrkeraporti lõpetamine

Tõrkeraportite saatmise rakenduse põhidialoogis saad sa sisestada lisainfot, mis võiks aidata meie arendajatel tõrget üles leida. Näiteks kui tõrge ilmneb ainult pärast muudatust riistvaras või tarkvaras või kui sa klõpsasid mõnel nupul, tuleks taoline teave kindlasti lisada.

Tõrkeraporti saatmine

Tõrkeraporti saatmise rakendus kasutab andmete edastamiseks HTTP PUT / SOAP protokolli. Soovi korral võid lisada mõned sõnad kirjelduseks, mis aitab meil tuvastada programmi krahhi konteksti. Seejärel klõpsa nupule Saada.

Hoiatav ikoon

Tõrkeraportile vastust ei saadeta. Kui vajad abi, külasta palun Internetis abifoorumit.


Sa võid valida, kas soovid vastata arendajate küsimustele, mis neil võivad tekkida selle tõrkega seoses. Märgista märkeruut, kui lubad meil endaga e-posti teel ühendust võtta, kui peaks lisainfot vaja minema. Vaikimisi pole märkeruut märgistatud, nii et sa ei saa mingeid kirju.

Millised andmed saadetakse?

Tõrkeraport koosneb mitmest failist. Põhifail sisaldab infot tõrke tüübi, operatsioonisüsteemi ja versiooni ning mälukasutuse kohta ja kirjeldust, mille lisasid. Tõrkeraporti saatmise rakenduse peaaknas nupule Näita raportit klõpsates saab näha põhifaili sisu.

Lisaks koguvad mõningad süsteemi standardsed tööriistad ("dbhhelp.dll" Windowsi, "pstack" UNIX-i korral) infot vastavate mäluosade kohta. Ka see info saadetakse koos raportiga.

Palun toeta meid!