Faksi loomise nõustaja

Avab faksi loomise nõustaja. Nõustaja abil saab faksidokumentide jaoks malle luua. Seejärel saab faksidokumendi printerisse või draiveri olemasolul faksiseadmesse saata.

Selle käsu kasutamiseks...

Choose File - Wizards - Fax.


LibreOffice’iga on kaasas faksidokemendi mall, mida saad selle nõustajaga oma vajaduste järgi kohandada. Nõustaja annab dokumendimalli loomiseks üksikasjalikke juhiseid ja pakub mitmeid paigutus- ja kujundusvalikuid. Eelvaate abil saad aimu, milline valmis faks välja näeb.

Nõustaja võimaldab kirjeid ja valikuid igal ajal muuta. Võid vahele jätta ühe või isegi kõik nõustaja lehed, viimasel juhul kasutatakse aktiivseid (või vaikimisi) sätteid.

Faksi loomise nõustaja - Lehekülje kujundus

Määrab sinu faksidokumendi stiili.

Faksi loomise nõustaja - Lisatavad elemendid

Määrab faksi prinditavad elemendid.

Faksi loomise nõustaja - Saatja ja adressaat

Määrab faksi saaja ja saatja kohta käiva teabe.

Faksi loomise nõustaja - Jalus

Määrab jaluse andmed.

Faksi loomise nõustaja - Nimi ja asukoht

Määrab malli nime ja asukoha.

Tagasi

Klõpsa nupul Tagasi, kui soovid vaadata eelmisel lehel valitud sätteid. Nupul klõpsamisel ei muudeta ega kustutata aktiivseid sätteid. Nupp Tagasi muutub aktiivseks alates teisest lehest.

Edasi

Nõustaja salvestab aktiivsed sätted ja läheb edasi järgmisele lehele. Kui jõuad viimasele lehele, muutub nupp Edasi mitteaktiivseks.

Valmis

Vastavalt tehtud valikutele loob nõustaja uue dokumendimalli ja salvestab selle. Tööalas avaneb uus mallil põhinev dokument nimega "Nimetu X".

Loobu

Klõps nupul Loobu sulgeb dialoogi, salvestamata ühtegi tehtud muudatust.

Palun toeta meid!