Lišta Osnova

V Pohledu s osnovou obsahuje lišta Osnova často používané nástroje pro úpravy. Po klepnutí na šipku vedle ikony se otevře nástrojová lišta, která obsahuje další příkazy.

Přiblížení

Zmenší nebo zvětší zobrazení aktuálního dokumentu. Klepnutím na šipku vedle ikony otevřete nástrojovou lištu Přiblížení.

Ikona

Přiblížení (LibreOffice Impress v pohledu Osnova a Snímky)

První úroveň

Skryje na aktuálním snímku všechny nadpisy kromě nadpisu snímku. Skryté nadpisy jsou naznačeny černou čarou před titulkem snímku. Pro zobrazení nadpisů klepněte na ikonu Všechny úrovně.

Ikona První úroveň

První úroveň

Všechny úrovně

Zobrazí skryté nadpisy v aktuálním snímku. Chcete-li skrýt všechny nadpisy v aktuálním snímku kromě titulku snímku, klepněte na ikonu První úroveň.

Ikona Všechny úrovně

Všechny úrovně

Skrýt podbody

Skryje všechny podnadpisy vybraného nadpisu. Skryté podnadpisy jsou označeny černou čarou před nadpisem. Pro zobrazení nižších úrovní nadpisů klepněte na ikonu Zobrazit podbody.

Ikona Skrýt podbody

Skrýt podbody

Zobrazit podbody

Zobrazí skryté podnadpisy vybraného nadpisu. Chcete-li skrýt všechny podnadpisy vybraného nadpisu, klepněte na ikonu Skrýt podbody.

Ikona Zobrazit podbody

Zobrazit podbody

Formátování zap/vyp

Zobrazí nebo skryje formátování nadpisů snímku. Chcete-li změnit styl, otevřete okno Styly, klepněte pravým tlačítkem na styl a zvolte Upravit.

Ikonka

Formátování zap/vyp

Černobíle

Zobrazí snímky pouze černobíle.

Ikonka

Černobíle

Prezentace

Spustí prezentaci.

Ikona Prezentace

Prezentace

Podpořte nás!