Obdélníky

Pomocí Nástroje - Přizpůsobit - Nástrojové lišty můžete přidat nástrojovou lištu Dřívější obdélníky.

Zaoblení rohů

Obdélník

Nakreslí na určené místo vyplněný obdélník. Klepněte na místo, kde chcete umístit roh obdélníku, a poté táhněte obdélník do požadované velikosti. Chcete-li nakreslit čtverec, podržte během tažení Shift.

Ikonka

Obdélník

Čtverec

Nakreslí na určené místo vyplněný čtverec. Klepněte na místo, kde chcete umístit roh čtverce, a poté táhněte čtverec do požadované velikosti. Chcete-li nakreslit obdélník, podržte během tažení Shift.

Ikonka

Čtverec

Zakulacený obdélník

Nakreslí na určené místo vyplněný zakulacený obdélník. Klepněte na místo, kde chcete umístit roh obdélníku, a poté táhněte obdélník do požadované velikosti. Chcete-li nakreslit zakulacený čtverec, podržte během tažení Shift.

Ikonka

Zakulacený obdélník

Zakulacený čtverec

Nakreslí na určené místo vyplněný zakulacený čtverec. Klepněte na místo, kde chcete umístit roh čtverce, a poté táhněte čtverec do požadované velikosti. Chcete-li nakreslit zakulacený obdélník, podržte během tažení Shift.

Ikonka

Zakulacený čtverec

Obdélník, nevyplněný

Nakreslí na určené místo prázdný obdélník. Klepněte na místo, kde chcete umístit roh obdélníku, a poté táhněte obdélník do požadované velikosti. Chcete-li nakreslit čtverec, podržte během tažení Shift.

Ikonka

Obdélník, nevyplněný

Čtverec, nevyplněný

Nakreslí na určené místo prázdný čtverec. Klepněte na místo, kde chcete umístit roh čtverce, a poté táhněte čtverec do požadované velikosti. Chcete-li nakreslit obdélník, podržte během tažení Shift.

Ikonka

Čtverec, nevyplněný

Zakulacený obdélník, nevyplněný

Nakreslí na určené místo prázdný zakulacený obdélník. Klepněte na místo, kde chcete umístit roh obdélníku, a poté táhněte obdélník do požadované velikosti. Chcete-li nakreslit zakulacený čtverec, podržte během tažení Shift.

Ikonka

Zakulacený čtverec, nevyplněný

Zakulacený čtverec, nevyplněný

Nakreslí na určené místo prázdný zakulacený čtverec. Klepněte na místo, kde chcete umístit roh čtverce, a poté táhněte čtverec do požadované velikosti. Chcete-li nakreslit zakulacený obdélník, podržte během tažení Shift.

Ikonka

Zakulacený čtverec, nevyplněný

Podpořte nás!