Odborná pomoc

Podporu v češtině naleznete na webových stránkách LibreOffice.

Přehled aktuální nabídky podpůrných služeb naleznete v souboru Readme ve složce LibreOffice.

Odborná podpora v místních jazycích

Lokalizační projekty LibreOffice nabízí stránky podpory v různých jazycích. Přehled lokalizačních projektů najdete na webových stránkách LibreOffice. Pomoc a podpora k LibreOffice v angličtině se nacházejí těchto webových stránkách také.

E-mailové konference

Ptejte se na otázky ohledně LibreOffice, využívejte pomoci dobrovolníků a diskutujte ve veřejných e-mailových konferencích. Mnoho všeobecných i specializovaných konferencí o LibreOffice najdete na stránkách www.libreoffice.org.

Diskusní fórum

Ptát se či odpovídat na otázky související s LibreOffice můžete na webových fórech. Na fórum ve svém jazyce přejdete volbou Nápověda – Poradit se online.

Bezpečnost

V případě, že vás zajímají otázky bezpečnosti související s používáním tohoto programu, můžete kontaktovat vývojáře ve veřejné e-mailové konferenci (v angličtině). Pokud chcete diskutovat jakékoli jiné téma s ostatními uživateli, pošlete zprávu do veřejné e-mailové konference users@global.libreoffice.org (v angličtině) nebo uzivatele@cz.libreoffice.org (v češtině).

Ke stažení

Nejnovější verzi LibreOffice můžete stáhnout na stránce cs.libreoffice.org/download/.

Dokumentace

Dokumentaci k LibreOffice ve formě souborů PDF s popisy postupů a uživatelskými příručkami si můžete stáhnout na stránkách documentation.libreoffice.org. Na stránku s dokumentací přejdete také volbou z nabídky Nápověda – Uživatelské příručky.

Zapojte se a podporujte

Pokud chcete zaujmout aktivní úlohu v celosvětové komunitě LibreOffice, budeme rádi, pokud nám zašlete komentáře, zapojíte se do diskuze okolo nových vlastností, napíšete článek do často kladených dotazů (FAQ), manuálu, či vytvoříte vysvětlující video, apod.

Navštivte stránku Zapojte se a podívejte se odkazy s informacemi o tom, jak přispět.

Podpořte nás!