Destek Alınması

From LibreOffice Help
Jump to: navigation, search

Yardım için LibreOffice sitesi www.libreoffice.org'u ziyaret edebilirsiniz.

Şu an için geçerli servis desteklerinin özeti için LibreOffice klasöründeki Readme dosyasına göz atın.

Yerel dil destek sayfaları

LibreOffice yerelleştirme projeleri yerel dillerde destek sayfaları sunarlar. Özgün dil projelerinin bir dökümünü http://www.libreoffice.org/international-sites/ adresinde bulabilirsiniz. İngilizce yardım ve desteğini LibreOffice web sitesinde www.libreoffice.org adresinde bulabilirsiniz.

Posta listeleri

Posta listelerinde LibreOffice hakkında soru sorun, gönüllülerden yardım alın, ve konuları tartışın. LibreOffice sitesinde, www.libreoffice.org/get-help/mailing-lists/ adresinde bir çok genel ve özel posta listesi bulabilirsiniz.

Forum

LibreOffice hakkında soru sormak ve cevaplamak için forumları ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik

Eğer bu yazılımın kullanımıyla ilgili olarak güvenlik kaygılarınız varsa, yazılımcılara açık e-mail listesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız hakkında diğer kullanıcılarla görüşmek istiyorsanız açık mail listesi users@tr.libreoffice.org adresine lütfen bir e-mail gönderin.

İndirme

En güncel LibreOffice sürümünü www.libreoffice.org/download/ adresinden indirebilirsiniz.

Belgeleme

Belgeleri PDF dosyaları, nasıl belgeleri ve kılavuzlar olarak, LibreOffice web sitesinde www.libreoffice.org/get-help/documentation/ adresinden indirebilirsiniz.

Katıl ve geri bildir

Eğer Dünya çapındaki LibreOffice topluluğunda yer almak isterseniz, geri bildirim yapmak, özellikleri tartışmak, yenilikler önermek, SSS ile ilgili makalelerinizi yazmak, nasıl belgeleri, video rehberleri oluşturmak gibi konularda sizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Katkı Verin sayfasını görüntülemek için ve katkı verenler için bağlantıları takip edin.