Wsparcie techniczne

From LibreOffice Help
Jump to: navigation, search

Wsparcie dotyczące LibreOffice możesz znaleźć na stronie www.libreoffice.org.

Informacje na temat aktualnie dostępnych usług pomocy technicznej znajdziesz w pliku Readme znajdującym się w folderze LibreOffice.

Strony obsługi języka lokalnego

Projekty lokalizacji LibreOffice zawierają strony wsparcia w językach lokalnych. Przegląd projektów w językach narodowych można znaleźć na stronie http://www.libreoffice.org/international-sites/. Pomoc i wsparcie dla LibreOffice w języku angielskim można uzyskać pod adresem www.libreoffice.org.

Listy dyskusyjne

Pytaj o LibreOffice, uzyskaj pomoc od wolontariuszy i prowadź dyskusje na publicznych listach dyskusyjnych. Na stronie projektu LibreOffice, znajdującej się pod adresem www.libreoffice.org/get-help/mailing-lists/.

Forum

Możesz połączyć się z forum internetowym, aby zadać pytania i udzielić odpowiedzi o LibreOffice.

Bezpieczeństwo

Jeżeli masz uwagi w kwestii bezpieczeństwa niniejszej aplikacji, możesz skontaktować się z deweloperami za pomocą odpowiedniej listy dyskusyjnej. Jeżeli chcesz porozmawiać z innymi użytkownikami, wyślij emalia na adres publicznej listy dyskusyjnej: users@libreoffice.org.

Pobieranie

Najnowszą wersję można pobrać ze strony LibreOffice pod adresem www.libreoffice.org/download/.

Dokumentacja

Możesz pobrać dokumentację w postaci plików PDF, how-to, i przewodników ze strony LibreOffice pod adresem www.libreoffice.org/get-help/documentation/.

Bierz udział i odwdzięczaj się

Jeśli chcesz brać czynny udział w międzynarodowej społeczności LibreOffice to bardzo zachęcamy do wysłania opinii, omawiania funkcji, proponowania usprawnień, pisania własnych artykułów w FAQ, how-to, instrukcji, tworzenia przewodników, itp.

Odwiedź Get involved page on the website i podążaj za linkami dla kontrybutorów.