Odborná pomoc

From LibreOffice Help
Jump to: navigation, search

Podporu pro LibreOffice najdete na webových stránkách www.libreoffice.org.

Přehled aktuální nabídky podpůrných služeb naleznete v souboru Readme ve složce LibreOffice.

Odborná podpora v místních jazycích

Lokalizační projekty LibreOffice nabízí stránky podpory v různých jazycích. Přehled lokalizačních projektů najdete na http://www.libreoffice.org/international-sites/. Pomoc a podporu k LibreOffice v angličtině najdete na webových stránkách www.libreoffice.org.

E-mailové konference

Ptejte se na otázky ohledně LibreOffice, hledejte pomoc dobrovolníků a diskutujte na veřejných mailových konferencích. Mnoho všeobecných i specializovaných mailových konferencí o LibreOffice najdete na stránkách www.libreoffice.org/get-help/mailing-lists/.

Diskusní fórum

Pokud se chcete ptát či odpovídat na otázky souvisejíci s LibreOffice, můžete navštívit webová fóra.

Bezpečnost

V případě, že vás zajímají otázky bezpečnosti související s používáním tohoto programu, můžete kontaktovat vývojáře na veřejné mailové konferenci. Pokud chcete diskutovat jakékoli jiné téma s ostatními uživateli, pošlete zprávu do veřejné mailové konference users@libreoffice.org.

Ke stažení

Nejnovější verzi LibreOffice si můžete stáhnout na stránce www.libreoffice.org/download/.

Dokumentace

Dokumentaci k LibreOffice ve fomě PDF, návody How-to a průvodce si můžete stáhnout na stránkách www.libreoffice.org/get-help/documentation/.

Zapojte se a podporujte

Pokud chcete zaujmout aktivní úlohu v celosvětové komunitě LibreOffice, budeme rádi, pokud nám zašlete komentáře, zapojíte se do diskuze okolo nových vlastností, napíšete článek do často kladených dotazů (FAQ), manuálu, či vytvoříte vysvětlující video, apod.

Navštivte stránku Zapojte se a následujte odkazy, jak přispět.