Форма

Містить команди для активації режиму дизайну форми, відкриття помічників з елементів керування та вставлення елементів керування форми у текстовий документ.

Режим розробки

Увімкнути або вимкнути режим розробки форми.

Помічники елементів керування

Увімкнути або вимкнути помічники елементів керування.

Позначка

Піктограма

Служить для додавання поля для відображення підписів. Підписи використовуються тільки для відображення стандартного тексту, а не для його введення.

Текстове поле

Піктограма

Служить для додавання поля для введення та редагування тексту.

Прапорець

Піктограма

Служить для додавання прапорця, з допомогою якого можна включати або відключати функцію.

Перемикач

Піктограма

Служить для додавання кнопки, за допомогою якої користувач може вибирати число параметрів. Згруповані перемикачі повинні мати послідовні індекси переходу. Як правило, вони об'єднані в групу. При наявності двох груп перемикачів необхідно помістити індекс переходу груповий межі між покажчиками переходу двох груп.

Комбінований список

Піктограма

Служить для додавання поля зі списком. Таке поле містить список, що розкривається при натисненні, після чого користувач може вибрати одне зі значень. При необхідності записи списку можна зробити доступними тільки для читання.

Кнопка

Піктограма

Служить для додавання кнопки керування. Кнопку керування можна використовувати для виконання команди для певної події, наприклад, для клацання кнопкою миші.

За необхідності до кнопки можна додати текст або зображення.

Графічна кнопка

Піктограма

Створює кнопку, яка відображається як зображення. Крім графічного подання, графічна кнопка має ті ж властивості, що і "звичайна" кнопка.

Поле форматованого вводу

Піктограма

Служить для додавання текстового поля, в якому можна визначати форматування для введеного або виведеного тексту, а також граничні значення.

Інші поля

Дата, час, числові, валюта та поля з маскою вводу.

Група

Піктограма

Служить для додавання рамки, за допомогою якої можна групувати схожі елементи керування, наприклад перемикачі.

Графічний елемент керування

Піктограма

Створює графічний елемент керування. Він може служити тільки для додавання зображень з бази даних. У документі форми двічі клацніть один із цих елементів керування, щоб відкрити діалогове вікно Додати графіку для вставки зображення. Є також контекстне меню (не в режимі конструктора) з командами для вставки і видалення зображень.

Зображення з бази даних можуть бути відображені у формі, нові зображення можуть бути вставлені в базу даних, поки графічний елемент керування не захищений від запису. Елемент керування повинен посилатися на полі бази даних графічного типу. Тому введіть поле даних у вікні властивостей вкладки Дані.

Вибір файла

Піктограма

Додавання кнопки відкриває діалогове вікно вибору файлів.

Елемент керування Таблиця

Піктограма

Створює елемент керування "Таблиця" для відображення таблиці бази даних. Якщо створюється елемент керування "Таблиця", з'являється Помічник елемента керування Таблиця.

Панель навігації

Піктограма

Створює панель навігації.

Властивості елемента керування

Opens a dialog for editing the properties of a selected control.

Властивості форми

In this dialog you can specify, among others, the data source and the events for the whole form.

Навігатор форм

Opens the Form Navigator. The Form Navigator displays all forms and subforms of the current document with their respective controls.

Tab order

When a form is selected, it opens the Tab Order dialog, where the indices for focusing the control elements on the Tab key are defined.

Open in Design Mode

Opens forms in Design Mode so that the form can be edited.

Автофокус для елемента керування

Увімкнути або вимкнути автофокус для елемента керування