Друк брошури

Ви можете роздрукувати документ Writer як брошуру або буклет. В цьому випадку Writer друкує дві сторінки на кожній стороні листа паперу, і склавши папір, можна читати документ, як книгу.

При створенні документа, який буде надрукований як брошура, використовуйте книжкову орієнтацію сторінки. Розмітку брошури Writer застосує при роздрукуванні документа.

Щоб надрукувати брошуру

  1. Виберіть Файл - Друк.

  2. У діалоговому вікні Друк, натисніть Властивості.

  3. У діалоговому вікні властивостей для принтера задайте альбомну орієнтацію аркуша.

Піктограма Підказка

Якщо принтер виконує двосторонній друк, і з причини того, що брошури завжди друкуються в альбомній орієнтації, в діалоговому вікні настройки принтера слід використовувати параметр "Дуплекс - короткий край".


  1. Поверніться до діалогового вікна Друк і перейдіть на вкладку Розмітка сторінки.

  2. Виберіть Брошура.

  3. Для принтера, що автоматично друкує на обох сторонах сторінки, задайте друк правих і лівих сторінок.

  1. Натисніть Гаразд.

Якщо документ друкується в портретній орієнтації на сторінці з альбомною орієнтацією, то дві протилежні сторони в брошурі друкуються поруч. Якщо принтер має підтримку двостороннього друку, можна створити всю брошуру з документа без подальшого впорядкування сторінок. Якщо принтер підтримує тільки односторонній друк, того ефекту можна досягти в такий спосіб: спочатку слід роздрукувати праві сторінки з встановленим прапорцем "Перші / непарні / праві сторінки", а потім знову вставити всю стопку паперу в принтер і роздрукувати всі ліві сторінки з встановленим прапорцем "Останні / парні / ліві сторінки".

Піктограма Примітка

Якщо сторінки в LibreOffice друкуються в неправильному порядку, відкрийте вкладку Загальні, виберіть параметр Друкувати сторінки у зворотньому порядку, а потім повторіть друк документа.