Створення форм для листів

Щоб створити стандартний лист, потрібний текстовий документ, що містить поля для адресних даних, і база даних адрес. Після цього скомбінуйте адресні дані і текстовий документ і можете друкувати листи або відправляти їх електронною поштою.

Піктограма Примітка

Якщо документ має формат HTML, вбудовані або зв'язані зображення не будуть надіслані з електронним листом.


Вам допоможе Майстер розсилання листів при створенні типових листів.

Щоб створити форму для листів

 1. Виберіть Засоби - Розсилання листів.

  Відкриється діалогове вікно майстра розсилання листів. Нижче наведено приклад одного з багатьох способів переміщення по сторінках майстра.

 2. Виберіть параметр Створити з шаблону і натисніть кнопку Огляд.

  З'явиться діалогове вікно Додати.

 3. Виберіть Діловий лист у списку ліворуч, а потім "Modern" business letter у списку праворуч. Клацніть Гаразд, щоб закрити діалогове вікно Шаблони, а потім клацніть у майстрі Далі.

 4. Виберіть Лист і клацніть Далі.

 5. На наступному кроці помічника клацніть кнопку Вибрати список адрес, щоб переконатись у використанні вами правильного списку адрес. Якщо ви бажаєте використати блок адреси, то виберіть тип блоку адреси, уточніть за потреби відповідність полів, і клацніть Далі.

 6. Перейдіть до кроку Створити привітання. Зніміть прапорець Вставити персональне привітання. У пункті Загальне привітання виберіть привітання, з якого мають починатися всі листи.

 7. Якщо ви хочете додати поля злиття в іншій частині документа, виберіть відповідний стовпчик у джерелі даних адреси, а потім перетягніть заголовок стовпчика в область документа, в якому поле повинне з'явитися. Переконайтеся, що виділено весь стовпчик.

 8. Клацніть Далі і, нарешті, Готово, щоб створити розсилку листів.

Про Поля

Реєстрація адресної книги

Огляд бази даних