Поля

Вставка поля у поточну позицію курсора.У діалоговому вікні показано всі доступні поля.

Щоб скористатися цією командою…

Виберіть Вставка - Поле - Інші поля

+F2

На панелі інструментів "Вставити" натисніть

Піктограма

Вставити поля


Про Поля

Документ

Поля вживають для вставляння відомостей про поточний документ, наприклад таких, як назва файлу, шаблон, статистика, дані про користувача, дата і час.

Перехресні посилання

Тут можна вставити в поточний документ посилання або інакше поля посилань. Посилання - це поля посилань у тому ж документі або всередині піддокументів складеного документа.

Перевага введення перехресного посилання в якості поля полягає в тому, що немає необхідності виправляти посилання вручну кожен раз при зміні документа. Просто оновіть поля натисканням клавіші F9, і посилання у документі також будуть оновлені.

Функції

Залежно від типу вибраного поля можна призначити умови для певних функцій. Наприклад, можна визначити поле, що виконує макрос, якщо клацнути поле в документі, або умову, що в разі його виконання, приховує поле. Можна також визначити поля підстановки, які вставляють зображення, таблиці, врізки та інші об'єкти в документ, коли це необхідно.

Інформація про документ

Поля відомостей про документ містять інформацію про властивості документів, наприклад, дату створення документа. Для перегляду властивостей документа виберіть пункт менюФайл - Властивості.

Змінні

Поля змінних дозволяють додавати в документ динамічний вміст. Наприклад, можна використовувати змінну для скидання нумерації сторінок.

База даних

В документ можна вставити поля з будь-якої бази даних, наприклад, поля адреси.

Вставити

Вставляння вибраних полів у поточну позицію курсора в документі. Щоб закрити діалогове вікно, необхідно натиснути кнопку Закрити.